KALENDARZ RODZINNY XXL Pomysłowa Mama

80,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

KALENDARZ RODZINNY XXL

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

4

Nowy produkt

24h

Opis produktu

Planner XXL - projektowanie przyszłości

Wymiary:
długość: 64 cm
szerokość: 46,5 cm

Dopracowany w najdrobniejszym szczególe - od przejrzystego - unikalnego dla moich produktów fontu,  jakości i grubości papieru oraz  spiralowania - wszystko jest tu przemyślane tak, żebyś ciesząc się łatwością tego systemu planowania mogła/mógł spędzić wreszcie wolny czas tak jak chcesz.

Podwójne drukowanie stron sprawiło, że wykorzystujemy całą przestrzeń, a kalendarz starczy na 2 lata. Nie musisz czekać do stycznia żeby go zacząć używać - zaczynasz w dowolnym miesiącu. Nie musisz wypełniać kolejnych miesięcy zgodnie z ich kolejnością - jeśli w wakacje nie wpisujesz zbyt wiele - po czerwcu kolejną kartę kalendarza uzupełnij wpisując w odpowiednie miejsce słowo  "WRZESIEŃ". Dzięki temu Twój 24 miesięczny kalendarz stanie się kalendarzem o kilka miesięcy dłuższym.

Materiał: kalendarz z 14 kartami , na spirali, gotowy do powieszenia.

Zapytaj o produkt

39 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Zabawki edukacyjne i rozwojowe Polecane
   Ostatnio przeglądane
   O marce
   baner
   logo
   Pomysłowa Mama
   Sklep Pomysłowa Mama powstał z inspiracji, jaką dają mi dzieci, z potrzeby nauczania , przy równoczesnym pragnieniu obdarowywania ich przyjemnością jaką jest zabawa. Moje zabawki dydaktyczne - które stworzyłam z myślą najpierw o mojej czwórce dzieci , a potem o Twoim - są do tego celu idealne! Dają możliwośc kooperacji rodzica z dzieckiem, na jednym, pedagogicznie zalecanym poziomie, który dyktuje im forma i reguły zabawek. W ofercie mam Kalendarze Magnetyczne w 4 językach, Tablice Moich Obowiązków oraz Kalendarz XXL dla całej rodziny. Zapraszam - poszukaj inspiracji dla siebie i swoich bliskich wśród zaprojektowanych i wyprodukowanych przeze mnie zabawek!
   W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji