ToddleRoad Airport ToddleRoad

349,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

ToddleRoad Airport

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

5901122692102

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Zestaw ToddleRoad City składa się z:
- 14 elementów pasa startowego i płyty lotniska,
- 3 GriPlany (biały świecący w ciemności, pomarańczowy i granatowy),
- pudełko zero waste które jest częścią zabawki (wewnątrz nadruki lotnisk i lądowisk dla helikopterów).

Zestaw 14 elementów lotniska, które można budować i łączyć na różne sposoby, tworząc płytę i pasy startowe. Łącznie elementy zajmują 2,7 m, przy czym sam pas startowy może mieć do 1,5 m długości. Każdy dwustronny element pasuje do wszystkich pozostałych (oraz elementów ToddleRoad z innych linii). Lotnisko może być używane z praktycznie każdym modelem samolotu. GriPlanes to specjalnie zaprojektowane silikonowe samoloty, które są łatwe do uchwycenia dla małych palców i zmuszają dzieci do ćwiczenia prawidłowego chwytu ołówka. W ten sposób, nieświadomie, dzieci ćwiczą pamięć mięśniową w palcach (dla poprawnego chwytu pisarskiego) i nadgarstkach (dla płynnych ruchów) na długo przed rozpoczęciem nauki pisania.  Elementy lotniska można łączyć z ulicami ToddleRoad - a do zabawy wykorzystać dowolne samoloty.

Zawartość opakowania: 14 elementów.

Materiał: 100% silikon - dopuszczony do kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty mają deklarację zgodności CE i badania z niezależnego laboratorium certyfikującego. Produkt można myć w zmywarce (do 50°C). 

Zapytaj o produkt

5 Przedmioty

Opis
PłećChłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Tory samochodowe Polecane
   Samochody i pojazdy Polecane
    Zabawki kreatywne i artystyczne Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      ToddleRoad
      ToddleRoad® : zbuduj drogę dokąd chcesz! Twoje dziecko lubi bawić się torami? Budować, tworzyć, ścigać się? ToddleRoad® jest dla Was idealne! To ulice, do których pasują ulubione pojazdy Twojego dziecka. Możecie je zbudować gdzie i jak chcecie, bo: - są elastyczne, wytrzymałe i wodoodporne - praktycznie niezniszczalne! - są bezpieczne już dla roczniaka - a angażujące nawet dla siedmiolatka! - już trzylatek poradzi sobie z ich ułożeniem samodzielnie - dzięki wyjątkowo dużym elementom, dwustronnemu nadrukowi i prostym łączeniom Ulice ToddleRoad® można myć w zmywarce, łatwo je pozbierać i przechować w pudełku, które jest elementem zabawki (i tak jak ulice - przebadanym w laboratorium). To co? Ścigamy się czy budujemy miasto?
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji