Zestaw kubków 300 ml - Jedyną miarą miłości Jest miłość bez miary ZŁOTE SERCE

Zestaw kubków 300 ml - Jedyną miarą miłości Jest miłość bez miary ZŁOTE SERCE Nadzwyczajnie

99,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw kubków 300 ml - Jedyną miarą miłości Jest miłość bez miary ZŁOTE SERCE

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

5904261724925

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Gdybyś miał powiedzieć, czym jest miłość — to jak byś wyjaśnił to pojęcie w prosty sposób? Szybko przekonałbyś się, że najtrudniej mówi się o rzeczach najbardziej oczywistych. No bo czym właściwie jest miłość? To słowo, które pada z naszych ust setki razy, a tak naprawdę najtrudniej je zdefiniować. Bo jak zmierzyć to, o czym marzy każdy z nas i co każdemu daje poczucie szczęścia.

Słowa, które wyrażą co czujesz

A gdy wreszcie znajdziesz słowa, którymi określisz to najważniejsze uczucie, wtedy przypominaj sobie każdego dnia o istocie miłości. Kubek gorącej kawy i słowa, które niosą się echem jak sentencja. Czy można wyobrazić sobie lepszy poranek? Słowa, które przypominają Ci o tym najważniejszym uczuciu, jakie żywisz do tej jedynej osoby na świecie.

Wyjątkowa porcelana

Polecamy Ci zestaw pięknych kubków wykonanych z białej solidnej porcelany. Ilekroć weźmiesz je do ręki, przypomną Ci o tym, że miłość można zmierzyć tylko na jeden sposób… przez to, że sama nie zna granic i jest nie do zmierzenia. Bo jedyną miarą miłości jest miłość bez miary.

I wiesz co? Nie musisz wcale próbować jej zmierzyć, zważyć ani nadawać jej innych ograniczeń. Bo właśnie to, że nie można jej niczym ogarnąć — świadczy o tym, że jest prawdziwa.

Polecamy Ci zestaw porcelanowych kubków, które każdego dnia przypominać Ci będą o tej prawdzie. Dlaczego zestaw? Żeby móc dzielić się tym odkryciem z osobą bliską Twojemu sercu.

Zaskakuje Cię sprzeczność tej sentencji? Właśnie przez takie wyrażenie można w niewielkim stopniu wyrazić moc miłości, która jest czymś nie do wyrażenia.

Prezent, który wyrazi emocje

Obdaruj tą prawdą także bliskie Ci osoby, które już niedługo wkroczą na wspólną drogę.

Bo czasami najcenniejszymi prezentami nie są te, na które wydało się sporo pieniędzy. Z wartościowymi prezentami jest właśnie jak z miłością — ich ceny nie można zmierzyć. Dzięki tym kubkom podarujesz coś tak skromnego, ale miarą ich wartości jest to, że ofiarowujesz cenną wskazówkę, prawdę, która tym dwojgu będzie towarzyszyć przez kolejne szczęśliwe lata.

 

 

Porcelana jest odporna na mycie w zmywarkach w temperaturze do 60 stopni. Nie można używać w kuchenkach mikrofalowych.

KUBKI 300 ML Tworzywo: polska gruba porcelana Wysokość: ok. 9cm Średnica górna: ok. 9cm

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

99 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Mix
Podobne produkty
Inne tej Marki
Na prezent Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Nadzwyczajnie
Nadzwyczajnie to niewielka marka, która powstała z miłości do piękna i minimalizmu. W naszej pracowni, tworzymy nadzwyczajną porcelanę, którą malujemy i ozdabiamy ręcznie. Dzięki temu, możemy podarować naszym Klientom produkty wysokiej jakości, pochodzące z Polski, wykonane z miłością i dbałością o szczegóły. Dzielimy się nadzwyczajnym szczęściem na każdą okazję, a personalizowane zamówienia obdarzamy dużą dozą czułości.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji