Obniżka! Sale 10%
Tiny World - Naklejki Do Pokoju Małego Dziecka, Zestaw 7 Tiny World - Naklejki Do Pokoju Małego Dziecka, Zestaw 7

Tiny World - Naklejki Do Pokoju Małego Dziecka, Zestaw 7 Dekoracjan

95,00 zł brutto

85,50 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Tiny World - Naklejki Do Pokoju Małego Dziecka, Zestaw 7

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nak430

Nowy produkt

24h

Opis produktu

Wymiary: 
króliczek na chmurce: 80x65cm
serduszka: od 4cm do 6cm (szer.)

Prezentowana naklejka drukowana jest na grubej, samoprzylepnej folii wiodącego producenta. Poszczególne elementy dekoracji wycięte są po obrysie, przez co można je w dowolny sposób przyklejać na ścianę tworząc niepowtarzalne aranżacje. Odporna na wodę i niewielkie urazy mechaniczne.

Naklejki wysyłane są w sztywnej kartonowej tubie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dekoracja dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Wszystkie naklejki drukujemy w dniu wysyłki, dlatego charakteryzują się one możliwie najlepszymi parametrami. Wraz z dekoracją otrzymasz instrukcję i dowód zakupu.

Zalecenia: Rekomendowane przynajmniej 2 osoby do naklejania dużych, skomplikowanych elementów. Aplikacja tylko na czyste, suche i płaskie powierzchnie - bez przetłoczeń. 

Zapytaj o produkt

200 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Naklejki Polecane
   Pokój dziecięcy Polecane
    Pokój Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Dekoracjan
     Marka "Dekoracjan" od początku swojego istnienia stawia na kreatywność w doborze grafiki oraz na współpracę z ilustratorami, gdyż dzięki nim powstały największe bestsellery. Większość z naszych naklejek to "cyfrowe akwarele", które cieszą się niesłychaną popularnością. Warto również nadmienić, że każda z naszych dekoracji jest wycięta po obrysie. Oznacza, to że na ścianę przyklejona zostaje wyłącznie sama grafika - bez białego tła. Jest to świetne rozwiązanie, które daje możliwość dowolnej aranżacji naklejek!
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji