Sawanna miarka wzrostu III - naklejka na ścianę Mała Pracownia DK

90,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Sawanna miarka wzrostu III - naklejka na ścianę

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

199

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Wymiar miarki:
wysokość 150cm
szerokość 50cm
Zakres pomiaru od 10 do 150 cm

Miarka to doskonały sposób na śledzenie jak rosną Wasze maluchy jak i pomysł na dekorację pokoju. Przed naklejeniem wyznacz sobie punkt odniesienia np.50cm i na tej wysokości umieść miarkę. 

Uwagi: naklejki są jednorazowe, po ich zerwaniu nie ma możliwości przykleić je w inne miejsce. Nie może to być ściana świeżo malowana należy odczekać min 2 tygodnie. Do przyklejenia naklejek należy wybrać gładką, czystą, suchą powierzchnię zagruntowaną, najlepiej pomalowaną farbą akrylową.

Zapytaj o produkt

3 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Naklejki Polecane
   Pokój dziecięcy Polecane
    Pokój Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Mała Pracownia DK
     Mała Pracownia jest prawdziwym miejscem cudów, gdzie od samego początku istnienia wiemy, że tworzenie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Nasza filozofia opiera się na kreatywności w selekcji grafik i bliskiej współpracy z utalentowanymi ilustratorami. Od chwili swojego narodzenia a nawet przed, wcieliliśmy w życie naszą pasję do sztuki, grafiki i współpracy z wybitnymi ilustratorami. Dzięki temu stworzyliśmy prawdziwe dzieła sztuki, które stały się naszymi największymi bestsellerami. Nasze produkty są wykonane z miłości do dziecięcej wyobraźni i dbałości o detale. Naklejki są łatwe w aplikacji, przyjazne dla ścian i bezpieczne dla Waszego dziecięcego królestwa.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji