Pudełko z kulką Polana Montessori

70,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Pudełko z kulką

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

103

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Wymiary pudełka 11 cm x 10 cm x 10 cm

Kulka z drewna bukowego

Średnica kulki 40 mm

Otwór u góry pudełka aż się prosi, żeby coś do niego włożyć. Na szczęście w zestawie jest kulka. Niewprawiona ręka kilkumiesięcznego dziecka ma ogromną motywację. Gdy kulka ląduje już w środku, po chwili może zajść potrzeba żeby jakoś ją wyjąć. Do otworu mała rączka się nie zmieści, a jeśli tak, to po uchwyceniu kulki nie da rady jej wyciągnąć. Trzeba szukać rozwiązania. O, z boku jest jakiś uchwyt, ciekawe co będzie jak za niego pociągnie. I oto w zupełnie tajemniczy lecz fascynujący sposób ukazuje się kulka, którą tym razem bez trudu można wyjąć. Satysfakcja, duma… I kolejny raz, by utwierdzić się w pewności, że potrafi to zrobić.

Pudełeczko jest wykonane ręcznie z prawdziwego drewna sosnowego. Wyszlifowane i pomalowane wodnym lakierem przeznaczonym do zabawek, czyli bezpiecznym dla dzieci.

Przedmiot wykonany z pasją i szacunkiem do drewna.

Zapytaj o produkt

47 Przedmioty

Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
Polana Montessori
Wszystkie oferowane przez nas meble i zabawki wykonane są z drewna pochodzącego z tartaku, dzięki czemu odznaczają się wyjątkowym zapachem. Tworzymy je w naszej stolarni metodą ręczną w solidny sposób oraz z dbałością o każdy detal. W taki sposób gwarantujemy nie tylko wysoką użyteczność i bezpieczeństwo, ale również niezwykle estetyczne wykonanie. Odpowiednio urządzone otoczenie ułatwia i przyśpiesza rozwój dzieci - zarówno w domu, jak i w placówce. Drewniane meble Montessori, które dostępne w naszym sklepie internetowym, zapewnia maluchom wszystko, co najlepsze!
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji