Panele sensoryczne do stymulacji dłoni i masażu ciała - Zestaw 1 The Beejoy

179,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Panele sensoryczne do stymulacji dłoni i masażu ciała - Zestaw 1

Warianty:Wariant 1 Wariant 2 Wariant 3

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

do 21 dni

Opis produktu

 W skład zestawu 1 wchodzą:

  • GRECKA ZORBA – biały otoczak z Grecji
  • BURSZTYNEK ALI – kamyki a’la szklane o bursztynowej barwie
  • KAWALER DO WZIĘCIA – ziarnista kawa
  • POLNA DRÓŻKA – drobny grys
  • SŁONY PALUSZEK – sól gruboziarnista różowa
  • MIODZIO – panel gładki z miodowa żywicą z odrobiną brokatu
  • DZIADEK KAPSLA – naturalny korek

Wariant 1 - Zestaw siedmiu paneli sensorycznych

Wariant 2 - Zestaw + stojak

Wariant 3 - Zestaw + taca

Naturalne panele sensoryczne w rozmiarze Mini Joy ( 9 cm) można wykorzystać na wiele sposobów. Dzieci mogą je swobodnie dotykać, poznawać faktury, ważne aby dziecko dotykało zarówno lewą ręką jak i prawą. Większe kamienie może próbować złapać paluszkami, ćwicząc w ten sposób chwyt szczypcowy. Możemy też zakryć dziecku oczy, aby za pomocą dotyku rozpoznawało jaki to heksagon. Innym sposobem na zabawę jest dotykanie i masaż panelami różnych części ciała dziecka: pleców, dłoni, stóp, łydek, ramion czy brzucha. Jest to świetna zabawa ale i masaż relaksacyjny. Oczywiście zabaw i pomysłów może być mnóstwo, a ogranicza Was tylko wyobraźnia. Panele sensoryczne w wersji Mini Joy będą miały wspaniały wpływ na rozwój motoryki małej, ale również idealnie sprawdzą się do zabawy w podróży, w aucie, w samolocie, w wózku, na wakacjach, czy w kolejce do lekarza.

Materiał: ścieżka posiada certyfikat CE. Żywica epoksydowa jest bezbarwna i bezwonna. Posiada atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) potwierdzający jej bezpieczeństwo dla człowieka. Żywica przebadana pod kątem migracji pierwiastków chemicznych. Wyniki mieszczą się w normach Dyrektywy Zabawkowej 2009/48/WE. Wypełnienie paneli sensorycznych – naturalne, oczyszczone, bezpieczne, bez lakierów. Produkt jest olejowany naturalnym, jadalnym olejem lnianym.

Uwagi: nie pozwalaj dziecku na lizanie paneli sensorycznych, wypełnionych solą. Jeśli w wybranym zestawie jest sól, a Twoje dziecko ma w dalszym ciągu wzmożony odruch lizania przedmiotów, możesz wymienić go na inne wypełnienie. Możesz też schować go przed dzieckiem do momentu ustania odruchu lizania.

Pielęgnacja: dla zachowania trwałości paneli sensorycznych, należy olejować je raz do roku naturalnym olejem, a dzięki temu przedłuży się ich żywotność. Dla zachowania czystości paneli sensorycznych, przecieraj je wilgotną miękką szmatką. Możesz też użyć chusteczek nawilżanych. Natomiast lustro żywicy przecieraj miękką ściereczką z mikrowłóknami, taką jak do polerowania szkła, czy okularów.

Zapytaj o produkt

30 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
O marce
baner
logo
The Beejoy
Witaj. Mam na imię Basia. Jestem pomysłodawcą paneli sensorycznych w kształcie heksagonów, twórcą marki The Beejoy i mamą małej Józi. To ona stała się inspiracją do stworzenia naturalnych paneli sensorycznych wspierających prawidłowy rozwój dzieci.Badania dowodzą, że rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny uzależniony jest od doznań dotykowych, otrzymanych we wczesnym dzieciństwie. Naturalne panele sensoryczne The Beejoy są zatem ogromnym wsparciem rozwoju dla wszystkich dzieci.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji