baner
logo

Little Frank

Little Frank to nowa, polska marka na rynku produktów medyczno-kosmetycznych. Została stworzona z potrzeby dbania o delikatną i wrażliwą skórę oraz bezpieczeństwo.
Czysta etykieta, bez dodatkowych grafik odzwierciedla transparentność naszych produktów, równie czysty skład i zrównoważoną produkcję. Za naszą firmą stoi ojciec i babcia, która jest jest farmaceutką. To ona stoi za pierwowzorem formuły maści emolientowej - naszego flagowego produktu. Wierzymy, że dobrze przemyślana naturalna pielęgnacja jest skuteczna. Korzystamy z osiągnięć nauki i nowoczesnych technologii. Chcemy dostarczać produkty, które faktycznie działają, a których brakuje na rynku. Utożsamiamy się z ideami skinimalizmu oraz less waste. Dbamy o to aby nasze formuły były wegańskie.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji