Magia światła


Tego roku pogoda jest dla nas bardzo łaskawa. Niestety mimo, że dni są słoneczne, to jednak już coraz krótsze. Wrześniowe dni kończą się coraz szybciej i właśnie dlatego już teraz należy zadbać o oświetlenie pokoju dziecięcego jest. Wszystkim rodzicom zależy, aby pokój dziecięcy był ulubionym miejscem ich pociech. Chcemy zapewnić im komfortowe warunki, w których będą się czuły dobrze, przytulnie i bezpiecznie. Warto pamiętać, że pokój dziecięcy łączy sypialnię, miejsce nauki i jak i mini plac zabaw. Dlatego do wydzielenia poszczególnych stref i zapewnienia małemu odkrywcy odpowiednich warunków potrzebne są lampki. Inne oświetlenie potrzebne jest do relaksu i spania, a inne do nauki czy zabawy. Właściwie dobrane światło sprzyja wyciszeniu, dziecko łatwiej i szybciej będzie mogło się uspokoić po całym dniu wrażeń. Na jakie lampy dla dzieci warto więc się zdecydować? Już odpowiadamy.

Lampki stojące są zaprojektowane tak, aby emitować łagodne i delikatne światło, które nie będzie rażące dla oczu malucha. Dzięki lampkom można stworzyć atmosferę odpowiednią zarówno do usypiania, jak i do czytania czy snucia marzeń przed snem. Oczywiście chcąc stworzyć idealny pokój dziecięcy, istotne są także kształty i wzory dziecięcych lampek. Urocze oświetlenie dla maluchów jest niesamowitą ozdobą dziecięcego królestwa. Ustawione na komodzie, czy przy łóżku wprawią malucha w dobry nastrój i zapewnią mu tak ważne poczucie bezpieczeństwa.

Urządzanie dziecięcego pokoiku to prawdziwa przyjemność. W trosce o przytulne miejsce dla maleństwa oraz niebanalny wystrój, czerpiemy inspiracje nie tylko z blogów i czasopism, lecz również z naszej wyobraźni. Jednym z niezwykle efektownych elementów dziecięcego pokoju są lampki ścienne. To dzięki nim bajeczna atmosfera jest zagwarantowana! Sprawdźmy, na jaki model się zdecydować oraz co może najbardziej przypaść maluchowi do gustu

Lampy sufitowe dziecięce to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pokoju malucha – stanowi bowiem centralne źródło światła. W tym przypadku warto wybrać neutralną barwę światła, ponieważ najlepiej sprzyja codziennym aktywnościom. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że to co najbardziej interesuje właścicieli dziecięcych pokoi to wzory i kolory. Ciekawe motywy i kształty przyciągają uwagę malucha, rozwijają jego wyobraźnię i tworzą przytulne miejsce do zabawy. Na szczęście wybór jest ogromny! Z pewnością znajdziecie takie rozwiązanie, dzięki któremu lampa stanie się nie tylko źródłem światła, ale również wspaniałym elementem dekoracyjnym, który doda charakteru do pokoju malucha.

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie zainspirowało do wprowadzenia magii światła w pokojach Waszych dzieci.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji