Pokój rodzeństwa - mali podróżnicy

Jeśli szukasz pomysłu na pokój rodzeństwa, sprawdź naszą inspirację mali podróżnicy. Naklejka dziecięca Pastelowe Love w miętowym kolorze to uniwersalna propozycja, która będzie pasowała zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki. Bazą w tej aranżacji pokoju jest sofa Shappy Play, która nie będzie tylko miejscem odpoczynku, ale dzięki możliwości różnego konfigurowania również źródłem niekończących się pomysłów do zabawy.  Meble w stonowanych kolorach w bardzo łatwy sposób połączysz z innymi elementami wyposażenia pokoju rodzeństwa. 
Drewniany regał Hingi na książki i zabawki i świetnie sprawdzi się w aranżacji pokoju.
W każdej dziecięcej przestrzeni przyda się stolik z krzesełkami. W dziecięcym wnętrzu z motywem mapy, proponujemy komplet z naturalnego drewna marki Nordville.
Dla aktywnych dzieci, świetnym rozwiązaniem będzie zorganizowanie domowego placu zabaw - drabinki gimnastycznej oraz deski balansującej. 
Do aranżacji pokoju rodzeństwa został wykorzystany dywan Azteca Natural Vintage marki Lorena Canals, którego ogromną zaletą jest możliwość prania w pralce. Do przechowywania zabawek i innych skarbów proponujemy kosze tego samego producenta.
Oświetlenie w dziecięcym pokoju pełni nie tylko praktyczną funkcję, ale również ozdobną. Lampka w kształcie balonu Makuto Art to bardzo ciekawy element dekoracyjny dziecięcego wnętrza.
Dzielenie sypialni z rodzeństwem nie jest łatwe. Pokój dla rodzeństwa to konieczność pogodzenia marzeń z potrzebami. Skorzystajcie ze sprytnych propozycji mamaville na stworzenie przestrzeni dla swoich dzieci.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji