Pokój dla księżniczki

Pokój księżniczki to marzenie towarzyszące wielu dziewczynkom – zarówno tym mniejszym, jak i całkiem dużym. Poniżej przedstawiamy jak może wyglądać takie wnętrze, jakie kolory i meble wybrać i jak dopasować aranżację do metrażu, którym dysponujesz. Zaczynamy! Jak urządzić pokój małej księżniczki?

Urządzanie pokoju dziewczynki zazwyczaj wiąże się z wyborem koloru różowego - w naszej propozycji jest to delikatny brudny róż, który z pewnością przypadnie do gustu każdej mamie.
Bazę pokoiku dziewczynki tworzą białe regały Hingi, półki w kształcie chmurek Moliland oraz różowe, tapicerowane meble - tapczan/sofa oraz krzesełko marki Bon Bon Kids.
Spośród wielu baśniowych motywów na dekorację ścian w pokoju dziecka, wybraliśmy naklejki Dekoracjan - dzięki samodzielnej kompozycji zyskujesz niezliczone możliwości aranżacji.
W różowym pokoju dla dziewczynki nie może zabraknąć dywanu - nasza propozycja to niezwykle miękki i przytulny dywan Lorena Canals - jego niezaprzeczalnym atutem jest możliwość samodzielnego prania w pralce.
Do przechowywania drobiazgów niezastąpione będą pikowane kosze marki Bon Bon Kids.
Kim byłaby księżniczka bez swojego zamku? Nieskończenie dużo pomysłów do zabawy zapewni namiot tipi marki Lufcik.
Dopełnieniem pokoju będzie huśtawka z oparciem w kształcie korony marki Mamamia Kids.
Magia jest na wyciągnięcie ręki. A czy Wam udało się stworzyć bajkowy klimat pokoju dla swoich księżniczek?


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji