Pierwsza butelka niemowlaka - wybierz rozsądnie!

Niezależnie od tego, w jaki sposób karmisz dziecko - piersią czy butelką - jest to wyjątkowy moment dla Was obojga. Najedzony maluszek jest szczęśliwy, spokojny, zdrowy i pięknie się rozwija. Każdy rodzic pragnie, by maluch jadł z apetytem i rósł z każdym dniem, a nasze wybory mogą mu to ułatwić. Wybór butelki do karmienia dla niemowlaka jest zatem niezwykle ważny. Dziś polecamy sprawdzoną i znakomicie ocenianą butelkę dla niemowląt od B.Box! 

butelka dla niemowląt butelka dla niemowląt

B.Box to kultowa marka produkująca różnorodne akcesoria dla niemowląt i rodziców, która w szczególności zasłynęła z butelek i bidonów dla dzieci w każdym wieku. Butelki i bidony marki B.Box plasują się wśród najczęściej wybieranych i polecanych naczyń dla dzieci tego typu. Producent ten słynie z produktów najwyższej jakości, zaprojektowanych z myślą o potrzebach i możliwościach małych dzieci, a także z ogromną dbałością o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo. W produktach B.Box nie znajdziesz szkodliwych dla dzieci oraz środowiska BPA, ftalanów i PVC, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju maluchów. 

butelka dla niemowlaka butelka dla niemowląt

Pierwsza butelka niemowlaka - butelka ze smoczkiem do karmienia niemowląt wykonana z PPSU

Jaka powinna być idealna butelka dla niemowlaka? Oczywiście najważniejsze jest, by była ona bezpieczna dla dziecka, a zatem musi być wykonana z takich surowców, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie i rozwój maluszka. Poza tym, musi ona być trwała, solidnie wykonana i odporna na intensywne użytkowanie. Taka właśnie jest butelka dla niemowląt wykonana z PPSU czyli tworzywa klasy medycznej. Butelka ta odporna jest na wielokrotne mycie ręczne lub w zmywarce, a także na sterylizację. Bardzo dobrze znosi wysokie temperatury i ewentualne upadki. Nie odkształca się, nie matowi, nie odbarwia i nie zmienia swojego wyglądu.

W zestawie do butelki znajduje się antykolkowy smoczek silikonowy, który będzie odpowiedni dla dzieci w wieku od 0 do 2 miesięcy. Wszystko po to, by butelka wspierała naturalne i komfortowe dla malucha karmienie. Nawet najmłodsze dzieci nie mają problemu z “zaprzyjaźnieniem się” ze smoczkiem i bez żadnych kłopotów piją z butelki. 

butelka niemowlęca

Wygodna i funkcjonalna butelka dla niemowląt

Butelka dla niemowlaka B.Box jest stworzona w taki sposób, by karmienie niemowlaka było wygodne i łatwe. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i profilowaniu bardzo dobrze leży w dłoni, a także nie stacza się, gdy ją odłożymy na blat. Widoczna miarka z praktyczną podziałką w mililitrach i uncjach ułatwia przygotowanie odpowiedniej ilości mleka i sprawdzenie, ile maluszek zjadł. Praktyczna osłona na smoczek ułatwi utrzymanie higieny podczas korzystania z butelki. 

Specjalne, prążkowane żłobienie na zakrętce ułatwia odkręcanie butelki w celu jej napełnienia czy czyszczenia. Ponadto, rozebranie butelki na części pierwsze w celu dokładnego jej umycia lub wymiany poszczególnych elementów jest niezwykle proste. 

butelka dla niemowląt butelka dla niemowląt

Butelka dla niemowląt, która zostanie z Wami na dłużej

Butelka B.Box została zaprojektowana w taki sposób, by mogła służyć najmłodszym dzieciom, ale i później, gdy nieco dorosną. Wszystko dzięki możliwości wymiany smoczka - dostępne są oddzielnie smoczki w różnych rozmiarach, odpowiednie dla trzech grup wiekowych. Można więc powiedzieć, że butelka ta rośnie wraz z maluchem, towarzysząc mu na drodze zdrowego rozwoju. Dostępne są również dodatkowe akcesoria do butelek, np. antypoślizgowe uchwyty do trzymania, które sprawdzą się świetnie, gdy maluszek zacznie chwytać butelkę samodzielnie. Butelka jest bardzo lekka, więc maluch nie będzie miał problemów z utrzymaniem jej nawet wtedy, gdy będzie pełna. Butelka występuje w dwóch pojemnościach - 180 ml oraz 240 ml. 

 butelka dla niemowląt butelka dla noworodka


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji