Kosz Mojżesza jako funkcjonalne łóżeczko w stylu retro

Kraina artykułów dla niemowląt jest naprawdę ogromna! Dążąc do umilenia życia maluszkom oraz ułatwienia opieki rodzicom, producenci uciekają się nie tylko do swojej wyobraźni tworząc nowe produkty. W dawnych rozwiązaniach nadal kryje się moc inspiracji oraz pełna funkcjonalność! Od pewnego już czasu do łask wrócił kosz Mojżesza. Sprawdź, dlaczego warto się w niego zaopatrzyć i jak przystosować do pełnego komfortu swojego maleństwa.

kosz mojżesza szary oddychający mobe poszewka na pościel do kosza mojżesza

Czy kosz Mojżesz może być jednocześnie łóżeczkiem niemowlęcym?

Powitanie naszej kruszynki na świecie to niesamowite przeżycie, a przygotowywanie dla niej optymalnego i bezpiecznego miejsca do snu i odpoczynku stanowi bardzo ważną misję dla każdej mamy. Kącik nocno-sypialniany to oczywiście jedno, ale czy istnieje produkt mogący spełnić rolę malutkiego łóżeczka dziecięcego na przykład podczas codziennych drzemek? Omawiany kosz Mojżesza stanowi doskonałą odpowiedź na to pytanie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to forma tymczasowego łóżeczka niemowlęcego, które zapewnia maluszkowi nie tylko bezpieczeństwo, ale także optymalną strefę odpoczynku. Kilkutygodniowe dzieci nie przepadają za dużymi przestrzeniami, woląc spać w nieco mniej przytłaczających powierzchniach. Ponadto, kosz Mojżesza może stanowić nie tylko jeden element. Znajdziesz modele, które w zestawie zawierają specjalne stojaczki pozwalające na wyższe umiejscowienie śpiącego maluszka oraz kołysanie go do snu!

Kosz Mojżesza znajdziesz tutaj »

kosz mojżesza różowy moba prześcieradło szare piórka do kosza mojżesza

Styl retro i doskonała funkcjonalność - kosz jako łóżeczko dziecięce

Kochamy nawiązanie do dawnych rozwiązań ale pełne klasy, wdzięku i doskonałej jakości. Wśród produktów zaprojektowanych przez kreatywnych twórców znajdziesz nie tylko klasyczne opcje stworzone z naturalnego rattanu, wikliny czy plecionki, ale także oddychającej, syntetycznej konstrukcji z dziesiątkami otworów wentylacyjnych. W zależności od swoich upodobań możesz więc skusić się na bardziej tradycyjne formy tego mini łóżeczka niemowlęcego lub na bardziej nowoczesne, ale nie mniej urokliwe.

Łóżeczka dziecięce w Mamaville »

prześcieradło do kosza mojżesza kosz mojżesza pomarańczowy mobe

W co warto zaopatrzyć kosz Mojżesza?

Kosz, jak każde łóżeczko dziecięce wymaga oczywiście odpowiednich tekstyliów. Z racji tego, że możesz używać go nawet dla półrocznych niemowląt, warto zaopatrzyć się w prześcieradełko we właściwym kształcie, poduszeczkę i oczywiście pościel. Zestawy tekstyliów dedykowane koszom są naprawdę cudne, a przy tym delikatne oraz bezpieczne dla dziecka. Co też istotne, kosza Mojżesza możesz używać nie tylko podczas codziennego spędzania czasu z maleństwem. Jest lekkie i poręczne, dlatego podczas snu kruszynki możesz być zawsze blisko niej! To mini-łóżeczko jest również doskonałą opcją na wszelkie wspólne wyjazdy i urlopy, dlatego pokochały je rzesze zadowolonych rodziców i ich malutkie pociechy.

Kosz Mojżesza jako łóżeczko niemowlęce »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji