Zestaw Taternika - Drewniany Bujak z drabinką Good Wood GOOD WOOD

1 010,00 zł

Produkt niedostępny

Nowy produkt

Opis produktu

UWAGA: CZAS REALIZACJI TO OKOLO 14dni!

Huśtawka, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i równoważnia… Jak to się mieści w jednym zestawie?


Bujak już sam w sobie jest prawdziwą kopalnią pomysłów na kreatywną i rozwijającą zabawę. Co będzie, gdy dodasz do niego drabinkę? Zobaczysz, jak w praktyce działa GOOD WOOD i jak bardzo jest wielofunkcyjny.

Drabinka to wyprofilowana deska. Po jednej stronie ma szczebelki, więc może służyć do wspinania się. Po drugiej jest gładka, więc swobodnie można po niej zjeżdżać. Gdy postawisz ją w poprzek bujaka, stworzysz fantastyczną równoważnię – świetną zabawę dla małych i tych całkiem dorosłych. W GOOD WOOD dbamy o bezpieczeństwo – skrajne szczebelki drabinki zostały wyprofilowane tak, by stanowiły bezpieczne mocowanie na bujaku. Ten zestaw to prosty sposób, by wspinać się na wyższy poziom radości – po prostu domowy plac zabaw.

Bujak:
- długość bujaka (od uchwytu do uchwytu) to 100 cm.
- wysokość (w pozycji mostka, od podłogi do szczytu) to 60 cm.
- szerokość (od płozy do płozy) to 50 cm.

Drabinka:
- te wymiary dobraliśmy idealnie do wymiarów bujaka: 125 cm x 48 cm x 1,8 cm.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić zestaw?

Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

 

 

Uwaga: Jeśli chcesz rózne kolory bujaka i drabinki napisz o tym w komentarzu.

Polska sklejka liściasta z niezbędnymi atestami i certyfikatami dotyczącymi zdrowia i środowiska.

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
GOOD WOOD
Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację… Wspieramy go – naturalnie!Produkty GOOD WOOD to czysta radość i nieskrępowany rozwój. Dzieciaki wiedzą to instynktownie i po prostu się nim bawią. Dorosłym warto podpowiedzieć, że może być okrętem na wzburzonej wodzie, statkiem kosmicznym czy mostem do zaginionego świata. Dzięki dodatkowym modułom stanie się ścianką wspinaczkową, stolikiem i gigantyczną równoważnią. Jest wielofunkcyjny, designerski i będzie wam służył przez lata. Wspiera motorykę, rozwija i cieszy (wprost niesamowicie!).GOOD WOOD to produkty, które powstały z miłości – stworzone przez mamę dla jej własnych dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji