Zestaw Naklejek: Księżyc, Sarenka, Gwiazdki i Napis Pracownia Miłosz

130,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw Naklejek: Księżyc, Sarenka, Gwiazdki i Napis

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

119

Nowy produkt

Opis produktu

Zestaw Naklejek: Księżyc, Sarenka, Gwiazdki i Napis 

Wymiary i ilości: 

  • sarenka - 46 cm x 28 cm
  • księżyc - 45 cm x 45 cm
  • gwiazdki 3 cm - 42 sztuki
  • napis "Be Happy My Baby" 47 cm x 10 cm

Prosimy o wpisanie numeru wybranego koloru z naszej palety barw dla gwiazdek oraz napisu (jeden kolor) w uwagach przy składaniu zamówienia.

Naklejki drukowane są na matowej folii samoprzylepnej, dzięki temu nie odbijają promieni słonecznych. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego są trwałe i nie tracą koloru. Druk jest bezwonny, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i środowiska. Kolory są żywe i soczyste. Naklejki są samoprzylepne, nie wymagają dodatkowego kleju. Gwiazdki i napis wycinane są specjalistycznym ploterem tnącym.

Przyklejenie naklejek jest wyjątkowo łatwe, wystarczą dobre chęci i wolna chwila. Naklejki można przykleić na wszystkie płaskie powierzchnie takie jak ściany, meble....Wystarczy zdjąć je z papieru podkładowego i przykleić na przykład na ścianę.

Zalety naszych naklejek:

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- unikalna dekoracja
 
Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji