Zestaw Kapitana [bujak + drabinka + blat Good Wood] GOOD WOOD

1 300,00 zł

Darmowa dostawa od GOOD WOOD od 699zł

Nowy produkt

Opis produktu

UWAGA: CZAS REALIZACJI TO OKOLO 14dni!

To prawdziwa podróż po morzu wyobraźni – zestaw, który otwiera dziesiątki możliwości.


Bujak w połączeniu z drabinką to już mały domowy plac zabaw. Gdy dodasz do niego blat, stanie się fantastycznie wielofunkcyjny.

Drabinka to wyprofilowana deska. Po jednej stronie ma szczebelki, maluch może więc swobodnie się wspinać (na przykład na bocianie gniazdo). Po drugiej, gładkiej stronie drabinki można zjeżdżać (niczym po linie ze szczytu masztu). Dbamy o bezpieczeństwo, więc skrajne szczebelki drabinki zostały wyprofilowane tak, by stanowiły bezpieczne mocowanie na bujaku. Jeśli postawisz drabinkę w poprzek bujaka, stworzysz równoważnię albo okręt (który może bujać się na falach odległych oceanów). A jeśli bujak nakryjesz blatem, młody kapitan może spokojnie usiąść, rysować mapy oraz planować kolejne przygody i podróże (albo po prostu zjeść obiad).

Gdy maluch akurat nie żegluje, bujak i blat świetnie sprawdzą się jako stolik kawowy. To wielofunkcyjny mebel – dobrze wpisze się w przestrzeń nawet bardzo małego mieszkania.

 

Ile ważą elementy zestawu?

· Bujak – 8,5 kg

· Drabinka – 8 kg

· Blat – 7,2 kg

 

Jakie mają wymiary?

Bujak:

·        Długość bujaka (od uchwytu do uchwytu) to 100 cm.

·        Wysokość (w pozycji mostka, od podłogi do szczytu) to 60 cm.

·        Szerokość (od płozy do płozy) to 50 cm.

Drabinka:

·        Wymiary drabinki dobraliśmy idealnie do wymiarów bujaka: 125 cm x 48 cm x 1,8 cm.

Blat

·        Blat dopasowaliśmy do kształtu płoz bujaka. Jego wymiary to 102 cm x 46 cm a grubość 1,8 cm.

·        Wysokość blatu na bujaku to 52 cm.

 

Jaki jest minimalny wzrost dziecka?

Bujak znajdzie zastosowanie od pierwszych dni życia dziecka. Jeśli wnętrze bujaka wyłożysz miękkim materiałem, możesz chwilę pokołysać w nim niemowlę. Jeśli maluch już siedzi, może się w nim bujać dowolnie długo. Wynika z tego, że nie ma minimalnego wzrostu czy wagi, które ograniczają użytkowanie bujaka.

Drabinka posłuży dzieciom, które zaczynają chodzić i tym starszym. Tutaj także nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wzrost dziecka. Najmłodsi będą korzystali ze strony z poprzeczkami, aby móc zdobywać swoje pierwsze szczyty.

Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm.  Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm. Ale kto powiedział, że dziecko musi siedzieć przy stoliku? Dla maluchów będzie to idealna lada czy kokpit samolotu.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić zestaw?

Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

Jakie jest dopuszczane maksymalne obciążenie bujaka z drabinką i blatem?

Zbadane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka to 50 kg. My empirycznie sprawdziliśmy obciążenie wynoszące 100 kg. Bujak, drabinka i nasz dzielny, ciężki kapitan mają się świetnie. J (Niejeden raz siadał na stole, traktując go jako ławeczkę).

 

UWAGA: Istnieje możliwość wybrania produktów w różnych kolorach. Jeśli chcesz mix kolorów napisz to w komentarzu

 

Polska sklejka liściasta z niezbędnymi atestami i certyfikatami dotyczącymi zdrowia i środowiska.

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

49 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
GOOD WOOD
Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację… Wspieramy go – naturalnie!Produkty GOOD WOOD to czysta radość i nieskrępowany rozwój. Dzieciaki wiedzą to instynktownie i po prostu się nim bawią. Dorosłym warto podpowiedzieć, że może być okrętem na wzburzonej wodzie, statkiem kosmicznym czy mostem do zaginionego świata. Dzięki dodatkowym modułom stanie się ścianką wspinaczkową, stolikiem i gigantyczną równoważnią. Jest wielofunkcyjny, designerski i będzie wam służył przez lata. Wspiera motorykę, rozwija i cieszy (wprost niesamowicie!).GOOD WOOD to produkty, które powstały z miłości – stworzone przez mamę dla jej własnych dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji