Zestaw GUARDERS MiniLab MINI 3-6 kg GUARDERS

84,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw GUARDERS MiniLab MINI 3-6 kg

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

MINI

Nowy produkt

Opis produktu

 Zestaw GUARDERS MiniLab to minilaboratorium, które pozwoli Ci na błyskawiczne badanie moczu dziecka w warunkach domowych.

Mini: 3-6 kg
Midi: 4-9 kg
Maxi: 7-18 kg
Junior: 15-25 kg

Zalety Zestawu GUARDERS MiniLab:

- błyskawiczne badanie moczu dziecka w warunkach domowych,
- szybka analiza moczu – wynik w 60 s,
- łatwość wykonania testu, brak stresu dla dziecka i rodzica,
- 100% bezpieczeństwa- pieluszka nie zawiera potencjalnie niebezpiecznych absorbentów i aromatów,
- dostępność – długi termin ważności, powinna być „pod ręką” w każdym domu
- certyfikowany produkt medyczny- wyniki badań Guarders w 96% pokrywają się z wynikami badania laboratyjnego

 

Guarders powstało z troski o bezpieczeństwo dzieci. Jego twórcy to rodzice, którzy wiedzą, że rodzicielstwo, choć piękne, nie jest idealne i często wiąże się z różnymi trudnościami. Skłoniło ich to do wynalezienia pieluch, które
w prosty i skuteczny sposób badają skład moczu. Dzięki temu rodzice mogą szybko wychwycić wszelkie niepokojące sygnały i od razu zareagować. Zapewnia to dzieciom większe bezpieczeństwo, a rodzicom kontrolę nad zdrowiem dziecka.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

25 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
GUARDERS
Pieluchy diagnostyczne Guarders to minilaboratorium, które pozwoli Ci na błyskawiczne badanie moczu dziecka w warunkach domowych, odczytanie wyników w aplikacji Guarders® Baby Pass®. Guarders powstało z troski o bezpieczeństwo dzieci. Jego twórcy to rodzice, którzy wiedzą, że rodzicielstwo, choć piękne, nie jest idealne i często wiąże się z różnymi trudnościami. Skłoniło ich to do wynalezienia pieluch, które w prosty i skuteczny sposób badają skład moczu. Dzięki temu rodzice mogą szybko wychwycić wszelkie niepokojące sygnały i od razu zareagować. Zapewnia to dzieciom większe bezpieczeństwo, a rodzicom kontrolę nad zdrowiem dziecka. Pieluchy diagnostyczne Guarders® nie zawierają potencjalnie niebezpiecznych absorbentów i aromatów. Wynik analizy wszystkich parametrów moczu zbierany jest w ciągu niecałych 60 sekund.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji