Zestaw Elementów do Tablicy Manipulacyjnej - DIY Woobiboo

259,00 zł

-10 zł dla zakupów od 189 zł | Tylko do piątku do północy na hasło: TEN10

Nowy produkt

do 7 dni

Opis produktu

UNIKATOWA ZABAWKA STWORZONA W WASZYM M4?
Jasne! Wystarczy precyzyjna ręka taty, cenne wskazówki mamy i wyobraźnia dziecka! Przed Państwem tablica do samodzielnego montażu Woobiboard Do It Together – wspólny czas, świetna zabawa i rozwój dziecka.

Tablica Manipulacyjna DO IT TOGETHER, CZYLI ”ZRÓBCIE TO RAZEM”!

Od teraz majsterkowanie nabiera jeszcze większego znaczenia. Wspólne przygotowanie tablicy manipulacyjnej sprawia ogromną radość, a końcowy efekt – niesamowitą satysfakcję, która towarzyszyć będzie zaangażowanym na pewno przez długi czas. Poza ciekawą rozrywką, dajesz dziecku możliwość bezpiecznej obserwacji i wsparcia procesu tworzenia oraz wpływu na ostateczny wygląd i funkcjonalność zabawki. Tablica manipulacyjna Do It Together to przede wszystkim wspólny czas razem, który rozwija dziecko i umacnia rodzinne relacje.

Kolory elementów: Róż lub Mięta

Montaż możesz wykonać według naszych propozycji rozmieszczenia elementów lub stworzyć autorską wersję. Jeżeli chcesz, możesz wykonać mocowanie komponentów w orientacji poziomej lub pionowej i umieścić dodatkowe metalowe elementy, które sam dobierzesz. Masz swoją podstawę lub chcesz wykonać tablicę na innym materiale? Możesz zrezygnować z podstawy i zakupić same elementy. 

Możliwości jest wiele, dlatego dajcie się ponieść wyobraźni. Powodzenia!

Elementy:
• 4 zębatki różnej wielkości
• kółko + naklejka z emocjami
• bucik ze sznurówką
• labirynt z rybką
• drzwiczki z gałką meblową, obrotowym zamknięciem i haczykiem
• sorter z 4 kształtami (kółko, kwadrat, trójkąt, pięciokąt)
• drewniane cyferki 0-9
• litery do personalizacji 

Zestaw elementów do montażu:
• Wkręty
• Klej do drewna
• Dystans drewniany
• Metalowe podkładki
• Kołki
• Metalowe zaczepy
• Szablon do montażu drzwiczek

PRZY ZAKUPIE NAPISZ WIADOMOŚĆ Z IMIENIEM DO PERSONALIZACJI!

Zapytaj o produkt

1000 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Tablice manipulacyjne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Woobiboo
      Woobiboo - dla małych rączek Wielkich Odkrywców. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju drewniane tablice i inne zabawki edukacyjne, które skupiają uwagę dziecka na długo, jednocześnie bawiąc i rozwijając jego zmysły. ZABAWA I ROZWÓJ Dobra zabawa, czy nie na tym polega dzieciństwo? A jakby tak dobrą zabawę połączyć z przyjemną nauką samodzielności, logicznego myślenia i ogólnym rozwojem malucha? Frajda w parze z edukacją. Łączenie przyjemnego z pożytecznym. Szczęście dziecka i satysfakcja rodzica. Dokładnie to jest ideą Woobiboo! MONTESSORI Zgodnie z metodą Montessori produkujemy zabawki zachęcające do kreatywnego myślenia oraz ćwiczenia motoryki małych rączek. Wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w naszych produktach, czyni je bardziej atrakcyjne niż typowe dziecięce zabawki, a jednocześnie uczy samodzielności i logicznego myślenia. Estetyka, a także przemyślane kolory i faktury kształtują zmysły pociech. DESIGN Drewniane elementy, prostota i minimalizm, przyjemne pastelowe kolory, przemyślane kształty i wielkości – to wszystko sprawia, że zabawki Woobiboo nie tylko kształcą i bawią, ale również cieszą oko i idealnie nadają się na prezent. JAKOŚĆ Produkty Woobiboo tworzymy ręcznie, z ogromną dbałością o detale tak, aby każdy klient czuł się wyjątkowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej pociechy, do produkcji zabawek wykorzystujemy materiały wysokiej jakości oraz ekologiczne farby przyjazne dzieciom.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji