Zestaw architekta (bujak + drabinka + blat + taboret Good Wood) GOOD WOOD

1 470,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw architekta (bujak + drabinka + blat + taboret Good Wood)

Kolor: Biały Czarny Niebieski Szary Drewniany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

Opis produktu

UWAGA: CZAS REALIZACJI TO OKOLO 14dni!

Miejsce do twórczej pracy i plac zabaw, na którym po prostu można się wyszaleć.


Każdy młody architekt lubi projektować, ale lubi też budować fantastyczne konstrukcje. Poza tym – oczywiście – lubi też nieskrępowany ruch, nie tylko na świeżym powietrzu. ZESTAW ARCHITEKTA pozwala robić każdą z tych rzeczy, a przy okazji wspiera motorykę i wielostronnie rozwija.

Składa się z bujaka, drabinki, blatu i taboretu. Bujak już sam w sobie jest kopalną pomysłów na kreatywne zabawy. Dzięki blatowi zamienisz go w ergonomiczny stolik. Drabinka to odpowiednio wyprofilowana deska. Z jednej strony ma szczebelki, więc może służyć do wspinania się. Po drugiej stronie jest gładka, więc śmiało można po niej zjeżdżać. Razem z lekkim taboretem oraz blatem tworzą zestaw, który po pierwsze zapewnia miejsce do rysowania, malowania i sklejania, a po drugie może przeobrazić się w domowy plac zabaw, na którym maluch po prostu będzie mógł się wyszaleć.

Bujak:
- długość bujaka (od uchwytu do uchwytu) to 100 cm.
- wysokość (w pozycji mostka od podłogi do szczytu) to 60 cm.
- szerokość (od płozy do płozy) to 50 cm.

Drabinka:
- wymiary drabinki dobraliśmy idealnie do wymiarów bujaka: 125 cm x 48 cm x 1,8 cm

Blat:
- blat dopasowaliśmy do kształtu płoz bujaka. Jego powierzchnia to 102 cm x 46 cm, a grubość to 1,8 cm.
Wysokość blatu na bujaku to 52 cm.

Taboret:
- wysokość siedziska to 30 cm.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić zestaw?

Rekomendowana przestrzeń dla tego zestawu to 1,5 m x 3 m.

 

 

UWAGA: Istnieje możliwość wyboru każdego prduktu w zestawie w innym kolorze. Jeśli chcesz mix kolorów w zestawie napisz w komentarzu.

Polska sklejka liściasta z niezbędnymi atestami i certyfikatami dotyczącymi zdrowia i środowiska.

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

58 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
GOOD WOOD
Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację… Wspieramy go – naturalnie! Produkty GOOD WOOD to czysta radość i nieskrępowany rozwój. Dzieciaki wiedzą to instynktownie i po prostu się nim bawią. Dorosłym warto podpowiedzieć, że może być okrętem na wzburzonej wodzie, statkiem kosmicznym czy mostem do zaginionego świata. Dzięki dodatkowym modułom stanie się ścianką wspinaczkową, stolikiem i gigantyczną równoważnią. Jest wielofunkcyjny, designerski i będzie wam służył przez lata. Wspiera motorykę, rozwija i cieszy (wprost niesamowicie!). GOOD WOOD to produkty, które powstały z miłości – stworzone przez mamę dla jej własnych dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji