Zakręcona Wieża Spin Again QElements

149,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zakręcona Wieża Spin Again

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

FA110-1

Nowy produkt

Opis produktu

Zakręcona Wieża SpinAgain to pierwsza piramida z kręcącymi się elementami. Maluch bez końca będzie bawić się kolorową układanką, nakładając krążki na nagwintowany jak śruba słupek. Krążki wirują i kręcą się opadając na podstawkę!

Podstawa wieży jest dwu-strona – może stać stabilnie lub kołysać się jak wańka-wstańka. Kręcące się tarcze w kształcie gwiazd są dwukolorowe – wirując tworzą kolorową tęczę. Dziecko może układać krążki od największego do najmniejszego lub tworzyć kolorowe wariacje.

Zakręcona Wieża SpinAgain wspomaga rozwój dziecka – uczy rozróżniania wielkości, kolorów, kształtów, rozwija umiejętności motoryczne malucha, stymuluje wizualnie.

 

Zakręcona Wieża SpinAgain:

Pierwsza piramida z kręcącymi się krążkami.
Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, pobudza dziecięcą wyobraźnię.
Zawiera 6 krążków w kształcie gwiazd, dwustronną podstawkę, nagwintowany słupek.
Piękne kolory – gwiazdy ułożone w kolejności tworzą tęczę.
Wykonana jest z wysokiej jakości, bezpiecznego tworzywa, nie zawiera Bisfenolu A (BPA).
Kreatywna i dynamiczna zabawka, która zachęca dzieci do pobudzania zmysłów.
Przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia.
Nagrodzona licznymi nagrodami: Nagroda Główna Targów Kid's Time - Kids’ Time STAR 2017; Nagroda Główna Parents' Choice Award Srebrny Medal 2016; Finalista Prestiżowej Amerykańskiej Zabawki Roku TOTY 2016.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

4 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
QElements
Naszą misją jest wspieranie rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego dzieci w każdym wieku, poprzez dostarczanie dzieciom i ich rodzicom starannie wybranych produktów - pięknych, innowacyjnych i edukacyjnych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem zabawek firmy Fat Brain Toy Co, zabawek wyjątkowo kolorowych, innowacyjnych: w zamyśle, konstrukcji, użyciu materiałów; samochodzików do samodzielnego składania Modarri, pachnących produktów Scentco, oraz ekologicznych klocków BioBiobuddi wykonanych w całości z bioplastiku.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji