WIESZAK BALETKI dziecięcy pokój La Niña Decor

58,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

WIESZAK BALETKI dziecięcy pokój

Kolor: Jasno szary

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

do 7 dni

Opis produktu

WIESZAK BALETKI

Wymiary:
szerokość: 14 cm
wysokość: 13 cm

Funkcjonalny, a przy tym niezwykle dekoracyjny. Do wyboru cztery kolory: szary, pastelowy róż, czarny, ceglasty róż -  prosimy o informację, odnośnie wybranego koloru.

Materiał: Wieszaczek wykonany jest z malowanego proszkowo metalu. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Wieszak ma trzy haczyki. Jego maksymalne obciążenie to 2 kg.

Montaż: prosty i nieinwazyjny montaż zapewnia dwustronna taśma załączona do wieszaczka.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka
Szerokość 14
Wysokość 13
Płeć Dziewczynka
Szerokość 14
Wysokość 13
Podobne produkty
Inne tej Marki
Wieszaki Polecane
Półki i wieszaki Polecane
Pokój dziecięcy Polecane
Do pokoju Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
La Niña Decor
Zaprojektowane przez Mamę, stworzone przez Tatę! Projektujemy nie tylko dla najmłodszych, aranżujemy także inne, również pozadomowe przestrzenie . Nasze produkty wykonane są z metalu, dzięki czemu są nietuzinkowe i niszowe . Najważniejsze jest bezpieczeństwo ! Dlatego nasze elementy poddajemy procesowi malowania proszkowego, co sprawia że wszystkie krawędzie są wyokrąglone i bardzo łagodne . Zawsze chcieliśmy łączyć przyjemne z pożytecznym , dlatego zdecydowaliśmy się przekazywać część dochodu ze sprzedaży na rzecz Fundacji Gajusz, która działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych . Tworzymy piękno, mając piękne i otwarte serca . Zapraszamy do naszego świata!
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji