Wierszyki paluszkowe

Wierszyki paluszkowe Natuli – dzieci są ważne

40,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Wierszyki paluszkowe

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

9788366057548

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Autorka: Kasia Huzar-Czub
Ilustratorka: Joanna Bartosik
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 36

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.
"Krótkie wierszyki zamieniają palce rodzica w zwierzątka, które a to wygryzą dziurę w skarpecie, a to chowają się pod pachą albo skaczą po dziecięcych pleckach. Idealne do czytania na dobry początek dnia, popołudniowe przytulanie przed drzemką lub radosne zakończenie wieczoru. Czy jest lepszy sposób na bliskość niż wspólnie spędzony czas? Specjaliści zajmujący się rozwojem dzieci są zgodni, że minimum 20 minut zaangażowanej, nierozproszonej uwagi rodzica dziennie buduje i cementuje bliską więź z dzieckiem. Może to być zabawa, przytulanki, czytanie… albo trzy w jednym, czyli Wierszyki paluszkowe! Jestem przekonana, że raz poznani Szczurek Jurek, Robaki, czy tańczące Surykatki staną się cudownymi kompanami waszych 20 minut dziennie." – Aga Nuckowska – psychoterapeutka Gestalt, wieloletnia redaktor naczelna magazynu Natuli – dzieci są ważne i współautorka książki Jak zrozumieć małe dziecko.

Kim są autorki?

Kasia Huzar – Czub – Autorka książek dla dzieci, tłumaczka z języka angielskiego, mama dwóch córek i jednego psa. Mieszka czasem w mieście nad rzeką, a czasem na wsi nad morzem. Notorycznie myli pracę z zabawą. 
 
Joanna Bartosik – ilustratorka i autorka książek dla dzieci. Należy do kolektywu ilustratorskiego Ilu Nas Jest. W wolnych chwilach tańczy. 

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

95 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
Książeczki dla niemowląt Polecane
Dla niemowląt Polecane
Zabawa Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
Natuli – dzieci są ważne
Wydawnictwo Natuli – wydajemy książki dla dzieci i rodziców. Ułatwiamy rodzicielstwo przez rzetelne i proste książki, oparte na naturalnej, holistycznej wizji człowieka. Wydajemy również piękne, rozwojowe książki dla dzieci. Od ponad 15 lat zmieniamy polskie rodzicielstwo. Jesteśmy twórcami jednego z najpopularniejszych magazynów internetowych dla rodziców dziecisawazne.pl oraz największej w Polsce niezależnej księgarni dla dzieci i rodziców natuli.pl.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji