Układanka 2 - elementowa zwierzęta Afryki Zabawki z duszą

85,00 zł

-10zł na zakupy od 150zł kod: PROMO10 | Tylko do końca niedzieli

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Układanka 2 - elementowa zwierzęta Afryki

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Afryka 2

Nowy produkt

do 21 dni

Opis produktu

Układanka dwuelementowa – zwierzęta hodowlane to zestaw pomocy edukacyjnych Montessori, składający się z drewnianych prostokątnych płytek, zawierających fragmenty obrazków, które należy odpowiednio dopasować, by stworzyły całość. Prezentowany zestaw składa się z 6 dwuczęściowych układanek. Puzzle (5x10 cm) wykonane są ze sklejki (grubość 9 mm) z lekko zaokrąglonymi brzegami, dzięki czemu łatwiej jest je chwytać i przekładać. Realistyczne kolorowe obrazki (po złożeniu 10x10 cm) przedstawiają zebrę, słonia, żyrafę, lwa, hipopotama, nosorożca

 

Zabawka dedykowana dla dzieci siedzących, czyli od ok. 9 miesiąca życia.

Zestaw zawiera:

12 drewnianych elementów 9 mm x 50 mm x 100 mm, tworzących 6 obrazków ze zwierzętami mieszkającymi w Afryce.
bawełniany woreczek.
Układanki ćwiczą przede wszystkim analizę wzrokową – w przeciwieństwie do tradycyjnych puzzli dziecko nie dopasowuje kształtu, lecz skupia się tylko na obrazku. Pomoce edukacyjne Zestawy układanek ze zwierzętami (zobacz także: Dwuelementowe - zwierzęta hodowlane) idealnie posłużą do zabaw dźwiękonaśladowczych, będących niezbędnym wstępem do nauki mówienia, świetnie sprawdzą się także przy nauce nazewnictwa oraz rozmowach o cechach charakterystycznych poszczególnych gatunków zwierząt. Elementy można wykorzystać także do gier pamięciowych (typu memo) czy sortowania.

Układanka dwuelementowa – zwierzęta jest Produktem Polskim wykonywanym w rodzinnej manufakturze zgodnie z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadającym wymogom normy PN-EN 71. Elementy są wytwarzane z ekologicznych materiałów, malowane bezpiecznymi farbami i lakierami rekomendowanymi do zabawek.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

5 Przedmioty

Opis
Materiał (przeważający) Drewno
Podobne produkty
Zabawki drewniane Polecane
Edukacja Polecane
Zabawa Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Zabawki z duszą
Z miłości do drewna i do dwóch naszych wspaniałych córek. Zainspirowani ich ciekawością świata zaczęliśmy tworzyć pomoce w duchu Montessori oraz drewniane zabawki ku ich radości. Widząc ich szczery uśmiech i fascynacje nimi, postanowiliśmy dać radość innym dzieciom. Tak powstały "ZABAWKI Z DUSZĄ".
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji