UGO - lew, pokój chłopca, dekoracja na ścianę, plakat dla dziecka, ilustracja dla chłopca, magiczne drzewo Mojo Graffi

160,00 zł

Produkt niedostępny

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

UGO - lew, pokój chłopca, dekoracja na ścianę, plakat dla dziecka, ilustracja dla chłopca, magiczne drzewo

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

UGO

Nowy produkt

Opis produktu

Plakat: UGO
Kolekcja: "Drimalia - Magiczne Drzwi" to niesamowite, owiane tajemnicą grafiki, w których jest mnóstwo magii.
Autor: Mojo Graffi


50 cm x 70 cm 
wysokiej jakości grube bawełniane płótno z przepiękną fakturą
pakowane w tekturową tubę
plakat można włożyć w ramę

uwagi: plakat nie zawiera ramki czy innych dekoracji, kolory na ekranie mogą różnić się od tych w rzeczywistości, co wynika z różnych ustawień monitorów


Czy wiesz, że istnieje na świecie jedyne takie drzewo, na którym wyrosły drzwi?

Drzewo to znajduje się w Drimalii, a jego wiek szacuje się na 120 lat. Lecz dopiero od niedawna, od czasu gdy je odkryto, miejsce to odwiedziło ponad 5 milionów ludzi.

Krąży legenda, że zakiełkowało tam nasionko, które przywiało z innej planety. Nie mogąc odnaleźć się w nowym środowisku, znalazło ukojenie przy potężnym drzewie. To drzewo zachowało się jak matka, tuląc do siebie młode drzewko i dając jej to czego potrzebuje do wzrostu. Oba drzewa oplatając wokół siebie pnie, połączyły się i rosły tak przez wiele lat.

Ostatecznie owocem ich miłości były drzwi. Lecz te drzwi nie były zwyczajne. Łączyły dwa światy, ten rzeczywisty i nadludzki. Raz do roku, kiedy drzewo kwitnie, przez ich szpary i nierówności można dostrzec przebijające światło. Zjawisko to jest naprawdę niesamowite, bo przebłyski są widoczne nawet w nocy! Drzwi zaczynają emanować silną energią i właśnie wtedy można przez nie przejść do świata własnej wyobraźni. Jednak niewiele osób ma tyle odwagi, by otworzyć i przekroczyć próg drzwi. Zazwyczaj decydują się dzieci, których umysły nie znają ograniczeń.

Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają....

Do zobaczenia,
Mojo Graffi

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Mojo Graffi
Tworzymy dla dzieci wyjątkowe plakaty, by od najmłodszych lat mogły otaczać się tym, co piękne i niepowtarzalne, by mogły kształtować poczucie estetyki i rozwijać wyobraźnię. Zaglądamy w najgłębsze zakątki magicznego świata dziecka.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji