Tapeta Góry, Balony i Chmurki TF1 Pracownia Miłosz

160,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Tapeta Góry, Balony i Chmurki TF1

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

12

Nowy produkt

Opis produktu

Tapeta Góry, Balony i Chmurki

 

Tapeta jest personalizowana - tworzymy ją dla Ciebie na wymiar. Jedna sztuka to jeden metr kwadratowy tapety. Jak zamawiać? Zmierz ścianę, wysokość i szerokość dodając 10 cm zapasu do obu wymiarów. Przykład: ściana ma 250 cm wysokości i 430 cm szerokości - należy zamówić 12 metrów kwadratowych w polu ilość. Otrzymany wynik zaokrąglamy w górę do pełnej liczby. 

Rozmiar ściany bardzo proszę wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia.

-------------------------------------------------------------------------------

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tej tapety w innych kolorach. Możemy to zrobić. Wybrane odcienie z galerii barw prosimy wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia razem z wymiarami ściany.

Nasza tapeta to dekoracja ściany która idealnie pasuje do pokoju dziecięcego. Tworzy we wnętrzu niesamowity klimat. 

Po złożeniu zamówienia, przed jego realizacją wyślemy na maila podgląd wydruku oraz propozycję podziału na bryty. Druk i realizacja nastąpi po akceptacji przez Państwa projektu z podglądem wydruku.

Dlaczego ważne jest odpowiednie zmierzenie ściany? Jeśli domówisz bryt lub bryty w kolejnym zamówieniu - kolor wydruku może się różnić, względem brytów z pierwszego zamówienia.

Nasze tapety drukujemy bezwonnymi tuszami na bazie wody. Produkujemy je we własnej drukarni. Materiał to tapeta flizelinowa. Klej nakładamy tylko na ścianę i kleimy je na styk - bez zakładki. Tapety najlepiej naklejać we dwie osoby.

Kolory wydruku tapety mogą nieznacznie różnić się od tego co widzisz na ekranie lub wyświetlaczu z uwagi na różne ustawienia komputerów, tabletów czy telefonów. Jeśli mają Państwo wątpliwości polecamy zamówić próbkę tapety.

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy.
 
 
Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji