STOJAK Tablica manipulacyjna PANDA NIEUSTRASZONA ELA Foxy Family

779,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

STOJAK Tablica manipulacyjna PANDA NIEUSTRASZONA ELA

Personalizacja:Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Tablica manipulacyjna - wersja stojąca Panda Nieustraszona Ela choć na pierwszy rzut oka wydaje się ospała, skrywa w sobie energię nieposkromionego wojownika. Kung-Fu Panda może się od niej uczyć sprytu, refleksu i odwagi. Wychowana w duchu ZEN więc żadne rzucone przez Malucha wyzwanie nie wytrąci jej z równowagi, żaden grymas nie zachwieje jej stoickiego spokoju. W zanadrzu chowa 20 gadżetów, którymi żongluje bez wytchnienia dostarczając rozrywki oraz inspiracji.

Na Pandę składa się 20 elementów:

Sznurki ze stoperami
Koła zębate
Haczyk okienny
Zamek na kluczyk
Uchwyt meblowy z kółkami
Zasuwka prosta
Zapornica
Dzwonek rowerowy
Kołatka
Kalkulator
Dzwoneczek
Lampka LED/sygnalizator świetlny
Drzwiczki
Zasuwa
Lusterko
Pręt ze śrubkami
Kółko meblowe małe
Kółko meblowe duże
Przełącznik
Sorter

Tablica ma wymiary 71x 61 cm.
Posiada z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie.
W wersji stojącej stojak jest przymocowany do tablicy za pomocą zawiasów. Bezpieczne i stabilne rozstawienie stojaka uwarunkowane jest prawidłowym zmontowaniem dolnej podpórki. Załączona śruba musi zostać prawidłowo dokręcona, aby uniemożliwić złożenie się stojaka.
Każda tablica stojakowa wyposażona jest w podstawki antypoślizgowe – należy zawsze sprawdzić czy zapewniają stabilność zabawki na danej powierzchni.

Tablica manipulacyjna to nietuzinkowa edukacyjna zabawka w duchu Montessori, która w fascynujący sposób pozwala uczyć się przez zabawę.  Kolekcja Foxy Family to mnogość pomysłowych rozwiązań wspierających motorykę oraz pobudzających zmysły małego dziecka. Każde samodzielne dotknięcie, przekręcenie czy przesunięcie poszczególnych elementów to dla malucha cenne doświadczenie własnej sprawczości. Wybrane przez naszych ekspertów rozwiązania wspomagają koordynację ręka-oko, umiejętność logicznego myślenia, są świetnym treningiem koncentracji. Nie proponujemy jednego słusznego sposobu korzystania z tablicy, nie stawiamy limitów dziecięcej kreatywności. Za każdym razem można coś zrobić inaczej. Panda Ela, podobnie jak inne zwierzaki Foxy jest świetnym towarzyszem dziecięcych zabaw, z którym spędzić można długie godziny bezpiecznie i swobodnie odkrywając świat. Zapraszamy do eksploracji!

Cechami drewna są niejednolitość faktury, zróżnicowana struktura, przebarwienia, sęczki. Nie stanowią one wad produktu.

*** Tablica przeznaczona jest dla dzieci od lat 3. Zalecamy, aby dzieci bawiły się tablicą zawsze pod nadzorem osoby dorosłej***

Będzie nam bardzo miło widzieć jak służą Wam nasze tablice. Jeśli zechcecie udostępnić zdjęcie na instagramie, prosimy o oznaczenie @foxy_family_ oraz @mamavillepl 

Zapytaj o produkt

197 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Tablice manipulacyjne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Foxy Family
     Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. Gdy obserwowaliśmy naszych synów w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Widzieliśmy, że chcą eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić, udostępniając przedmioty codziennego użytku w bezpiecznej dla nich formie. Tak oto powstały tablice manipulacyjne liski. Chcieliśmy stworzyć tablice, które będą inne wizualnie. Zwierzęce kształty naszych tablic to nie dzieło przypadku. Padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na... nasze nazwisko! Nadaliśmy tablicom nazwy, a inspirowaliśmy sie imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Leon i Hubert, ale też Zośka, Nina czy Kosma to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją. Podczas produkcji tablic najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy. Ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą. Ważne jest dla nas, ze produkujemy w Polsce oraz współpracujemy z małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza. Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób. Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji