STOJAK Misia Marysia Łakomczuszek tablica manipulacyjna Foxy Family

779,00 zł

10 zł rabatu na zakup zabawek od 150 zł z kodem: SANTA | Tylko do końca piątku!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

STOJAK Misia Marysia Łakomczuszek tablica manipulacyjna

Personalizacja: Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Jak na małego misia przystało, Marysia uwielbia figle i zabawy i już przebiera łapkami, by pokazać ciekawskim maluchom kilka swoich sztuczek oraz … baryłkę pełną miodku, bez której nigdzie się nie rusza :)) Pełna kreatywnych rozwiązań tablica w oryginalnym kształcie tworzy, obok Leona Zawodowca i Huberta Marzyciela, kolekcję Woodland.

Na Misię składa się 21 elementów:

zamek na kluczyk
gwizdek
labirynt
uchwyt meblowy z kółkami
pręt ze śrubkami
sygnalizator świetlny/panel LED
dzwoneczek
kółko meblowe proste
koła zębate
drzwiczki
zasuwa
lusterko pod drzwiczkami
przełącznik
suwak
zegar
zapornica
zasuwka prosta
sorter
kołatka
bucik na rzep
bucik na sznurówkę
 

Tablica ma wymiary  80×52 cm.

Zmontowana jest z tablicą stojakiem zawiasami oraz specjalną podporką, która stabilizuje stojak. Dodatkowo montujemy podstawki antypoślizgowe. Misia posiada także z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie.

Tablica została wykonana z bezpiecznej, ekologicznej sklejki liściastej posiadającej certyfikat Forest Stewardship Council® – FSC gwarantujący, że produkty zostały wytworzone z materiałów pochodzących z odpowiedzialnie gospodarowanych źródeł. Pomalowana jest ekologiczną oraz przyjazną dzieciom farbą na bazie wody, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Tablica manipulacyjna to nietuzinkowa edukacyjna zabawka w duchu Montessori, która w fascynujący sposób pozwala uczyć się przez zabawę.  Kolekcja Foxy Family to mnogość pomysłowych rozwiązań wspierających motorykę oraz pobudzających zmysły małego dziecka. Każde samodzielne dotknięcie, przekręcenie czy przesunięcie poszczególnych elementów to dla malucha cenne doświadczenie własnej sprawczości. Wybrane przez naszych ekspertów rozwiązania wspomagają koordynację ręka-oko, umiejętność logicznego myślenia, są świetnym treningiem koncentracji. Nie proponujemy jednego słusznego sposobu korzystania z tablicy, nie stawiamy limitów dziecięcej kreatywności. Za każdym razem można coś zrobić inaczej. Bardziej skomplikowane mechanizmy  typu zegarek czy buciki mogą być dobrą okazją by wspólnie z rodzicami dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającej rzeczywistości i nabyć całkiem poważnych umiejętności. Misia Marysia, podobnie jak inne zwierzaki Foxy jest świetnym towarzyszem dziecięcych zabaw, z którym spędzić można długie godziny bezpiecznie i swobodnie odkrywając świat. Zapraszamy do eksploracji!

Cechami drewna są niejednolitość faktury, zróżnicowana struktura, przebarwienia, sęczki. Nie stanowią one wad produktu.

*** Tablica przeznaczona jest dla dzieci od lat 3. Zalecamy, aby dzieci bawiły się tablicą zawsze pod nadzorem osoby dorosłej***

Będzie nam bardzo miło widzieć jak korzystacie z zakupu. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je na instagramie @mamavillepl oraz @foxy_family_

 

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

198 Przedmioty

Czas dostawy: --- (Kurier)

Czas dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) (Kurier)

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Podobne produkty
Inne tej Marki
Tablice manipulacyjne Polecane
Zabawa Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Foxy Family
Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. Gdy obserwowaliśmy naszych synów w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Widzieliśmy, że chcą eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić, udostępniając przedmioty codziennego użytku w bezpiecznej dla nich formie. Tak oto powstały tablice manipulacyjne liski. Chcieliśmy stworzyć tablice, które będą inne wizualnie. Zwierzęce kształty naszych tablic to nie dzieło przypadku. Padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na... nasze nazwisko! Nadaliśmy tablicom nazwy, a inspirowaliśmy sie imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Leon i Hubert, ale też Zośka, Nina czy Kosma to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją. Podczas produkcji tablic najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy. Ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą. Ważne jest dla nas, ze produkujemy w Polsce oraz współpracujemy z małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza. Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób. Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji