Sorter sensoryczny

Sorter sensoryczny ENCE PENCE

179,00 zł

Darmowa dostawa od ENCE PENCE od 699zł

S02

Nowy produkt

Opis produktu

Sorter sensoryczny jest doskonałym narzędziem wspomagającym rozwój sensoryczny dziecka. Dotykanie i chodzenie po zróżnicowanych fakturach i różnorodnym podłożu pobudza receptory dotykowe oraz proprioceptywne (czucia głębokiego), znajdujące się w stopach. Dzięki temu dziecko rozwija percepcję dotykową, równowagę i koordynację ruchową. 

 

Zabawa z sorterem, poprawia koncentracje, pozwala się wyciszyć dziecku, i skupić na zdaniu co korzystnie wpływa na osiągnięcie lepszych wyników w szkole poprzez budowanie nowch połączeń w mózgu odpowiedzialnych za interpreracje bodźców dotykowych i wzrokowych, powstających podszas stymulacji zmysłów dostarczanej przez dyski sensoryczne. 

 

Mini dyski senoryczne dołączone do sortera, są również wspaniałą pomocą do ćwiczeń różnicowania dotykowego. Przed dzieckiem zostaje postawione wyzwanie w postaci określenia tego wypełnienia dysku. Zabawa może odbywać się z zamkniętymi lub otwartymi oczami. 

 

Dodatkowo, mini sensoryki są bardzo dobrą propozycją dla kreatywanych zabaw dla dzieci, lubiących aktywnie spędząć czas. Poszukiwanie wypełenień znajdujących się na dyskach w ich naturalnym środowisku - czemu nie!. Określanie faktur, układanie z nimi zdań - zabawa nie ma końca. 

 

 

Dzięki naturalnej fakturze naszych dysków, wrażenia dotykowe i wzrokowe przypominają te, których doświadczamy na leśnej ścieżce, morskiej plaży czy w kuchni. 

Wrócimy pamięcią do piaszczystej plaży, morskiej bryzy, zapachu lasu czy świeżo upieczonej szarlotki. 

 

Skład sortera sensorycznego:

- taca

- 6 par sensorków

 

 

Pomoc dydaktyczna "sorter sensoryczny":

- czas realizacji zamówienia: 7 dni robocze

Ze względu na naturalne pochodzenie komponentów, pomoc dydaktyczna może nieznacznie różnić się od zdjęcia.

 

Produkt przeznaczony do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. 

Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. 

szerokość 16 cm :
długość 44 cm :
wysokość 3 cm :

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

998 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
ENCE PENCE
Zapraszamy Was do świata zmysłów Ence Pence!Jesteśmy polską firma produkującą pomoce sensoryczne z użyciem naturalnych i ekologicznych materiałów.W nasze produkty, wkładamy dużo serca - od momentu narodzenia się pomysłu poprzez projekt i wykonanie. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy pomoce sensoryczne dla dzieci i rodziców, pragnąc przy tym budować świat w którym nasze produkty będą wspierać rozwój dzieci, a zabawa z nimi wpłynie korzystnie na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka.Naszym priorytetem są najwyższe standardy jakościowe, dlatego każdy produkt marki Ence Pence powstał przy współpracy ze specjalistami oraz przeszedł testy przed wprowadzeniem do sprzedaży.Pragniemy, pomagać świadomym rodzicom, opiekunom i terapeutom poprzez przekazywanie im wiedzy i narzędzi, które wpłyną na harmonijny rozwój dziecka. Dlatego też nasze ścieżki sensoryczne, klocki, puzzle i gry wspierają:-równowagę-koordynację ruchową-czucie własnego ciała-percepcje dotykową,-percepcje słuchową-percepcje wzrokową,Świadomi piękna otaczającego nas świata inspiracje czerpiemy z natury, która jest źródłem i integralną częścią naszych produktów. Nasze kolekcje, wyróżnia różnorodność struktur, kolorów i wzorów, a dzięki naturalnym fakturom naszych ścieżek sensorycznych czy klocków wrócimy pamięcią do piaszczystej plaży, zapachu lasu czy świeżo upieczonej szarlotki.Dajcie się wspólnie ponieść magii dziecięcej wyobraźni!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji