skiddoü Smil skiddou Polska

224,00 zł

5903624721076

Nowy produkt

Opis produktu

Smil to rozwiązanie 3w1 – dostępne w zestawie akcesoria pozwalają wykorzystywać matę jako suchy basen, matę edukacyjną lub po prostu matę bez jakichkolwiek akcesoriów. Tak wiele możliwości, to pewność, że zabawka nie znudzi się dziecku po kilku dniach. To także jeszcze więcej szans na rozwój kreatywności! 

·       3w1 – mata edukacyjna, suchy basen, mata bez akcesoriów

·       kontrastowy, pobudzający rozwój design

·       doskonała już od 1. tygodnia

·       w zestawie: mata, 2 pałąki, 3- interaktywne zabawki, książeczka, lusterko, 20 piłeczek, poduszka do leżenia na brzuszku

·       wypełnienie doskonale izolujące od podłoża

·       zgodność z europejskimi standardami

·       bezproblemowe składanie i transport

·       regulowane pałąki

·       idealna na prezent

 

Tworząc naszą matę edukacyjną Smil mieliśmy na uwadze właściwy rozwój dzieci, uwzględniając ich możliwości i potrzeby percepcyjne.

 

Kontrastujące ilustracje i zabawki tworzą spójną kompozycję kolorystyczną. Tak zaprojektowane elementy skupiają na sobie wzrok noworodka dając mu odpowiednią i przyswajalną ilość bodźców wzrokowych. Połączenia przeciwstawnych barw przyciągają uwagę malucha, ćwicząc jego koncentrację wpływają pozytywnie na rozwój połączeń neuronowych.

 

Zawieszone na pałąkach dźwiękowe maskotki, szeleszcząca książeczka i lusterko zachęcają dziecko do aktywności motorycznej podczas leżenia na plecach. Zróżnicowane pod względem bodźców zabawki są przyjazne i nie powodują przeładowania zmysłów. Starannie zaprojektowane elementy naszej maty wspierają optymalny rozwój dzieci.

poliester

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

13 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
skiddou Polska
skiddoü to marka powołana do życia po to, by sprawiać uśmiech – tym małym i tym dużym. Na każdym kroku towarzyszy nam radość z tworzenia produktów unikalnych, bezpiecznych i designerskich, a największą nagrodą jest dla nas uśmiech osób, do których trafiają produkty skiddoü pragniemy wspierać rodziców w trudzie wychowania i towarzyszyć im na każdym etapie życia dziecka, by mogli w pełni skupić się na przeżywaniu wspólnych chwil i czerpaniu radości z dziecięcego uśmiechu. Każdego dnia.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji