undefined

skiddoü Bjorg Dark Grey skiddou Polska

279,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

skiddoü Bjorg Dark Grey

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

5903624721595

Nowy produkt

Opis produktu

Jeździk grawitacyjny  Bjorg:

  • skręć kierownicą w prawo i w lewo, aby ruszyć
  • rozwija zdolności motoryczne dzieci
  • posiada antypoślizgowy podnóżek i wyprofilowane siedzenie
  • wyposażony w bezpieczne kółka
  • dla dzieci od 3. roku życia
  • udźwig do 50 kg
  • idealny na prezent
 

Siła grawitacji

Bjorg to jeżdzik grawitacyjny, który został zaprojektowany w taki sposób, żeby poruszał się bez dodatkowego zasilania, a jedynie przy pomocy siły własnych mięśni. Dziecko, skręcając kierownicą w lewo i prawo, wprawia pojazd w ruch.

Zawsze w dobrą stronę

Jeździk Bjørg został skonstruowany tak, by nie stawiać przed ciekawym świata maluchem ograniczeń. Dzięki temu pozwala poruszać się zarówno w przód, jak i w tył – to dziecko decyduje, w którą stronę jechać, rozwijając jednocześnie umiejętności motoryczne oraz kreatywność.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

19 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
O sprzedawcy
baner
logo
skiddou Polska
skiddoü to marka powołana do życia po to, by sprawiać uśmiech – tym małym i tym dużym. Na każdym kroku towarzyszy nam radość z tworzenia produktów unikalnych, bezpiecznych i designerskich, a największą nagrodą jest dla nas uśmiech osób, do których trafiają produkty skiddoü pragniemy wspierać rodziców w trudzie wychowania i towarzyszyć im na każdym etapie życia dziecka, by mogli w pełni skupić się na przeżywaniu wspólnych chwil i czerpaniu radości z dziecięcego uśmiechu. Każdego dnia.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji