Rzęsy Drewniana Dekoracja Pracownia Miłosz

50,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Rzęsy Drewniana Dekoracja

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

225

Nowy produkt

Opis produktu

Drewniane Rzęsy 

wymiary i ilość: jedno oczko ma szerokość 23 cm i wysokość 12 cm

komplet składa się z lewego i prawego oczka

dekoracja ma grubość 3 mm, w zestawie jest dwustronna taśma montażowa

Przedstawiamy Państwu drewnianą dekorację - oczka. Produkt wykonany w 100% w Polsce. Rzęsy wycięte są precyzyjnie ze sklejki. 

Do dekoracji otrzymasz bezpłatnie dwustronną taśmę, aby przykleić oczka na przykład do ściany.

Zalety naszych dekoracji:

- wyprodukowane w całości w Polsce

- łatwo się je przykleja

- taśma dwustronna w zestawie

- nietuzinkowa dekoracja, która nada radości

- są wykonane ze starannością

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji