Równoważnia Good Wood GOOD WOOD

150,00 zł

Nowy produkt

Opis produktu

Mała rzecz, a radość ogromna.

Jest naszym najmniejszym produktem, ale ma wielkie możliwości. To z jednej strony zabawka, a z drugiej przyrząd gimnastyczny – rozwija zmysł równowagi, kształtuje mięśnie i odpowiada za prawidłową postawę dziecka. GOOD WOOD nie byłby GOOD WOODEM, gdyby przy wielu bardzo praktycznych zaletach nie dawał także mnóstwa zabawy i radości – czy to w domu, czy na świeżym powietrzu.

 

 

Ile waży równoważnia?

Waga tej niepozornej zabawki to 1,2 kg.

Jakie ma wymiary?

Wymiary równoważni to 49 x 20 cm. Wykonaliśmy ją ze sklejki o grubości 18 mm, co sprawia, że wytrzyma naprawdę wiele.

Jaki jest minimalny wzrost dziecka?

Nie określamy minimalnego wzrostu dziecka, jednak zdecydowanie jest to sprzęt dla starszych dzieci, które już znają swoje możliwości. Nasze bliźniaki zainteresowały się równoważnią w wieku ok. 3 lat.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić równoważnię?

Równoważnia doskonale sprawdzi się na niewielkiej powierzchni – już 1 metr kwadratowy wystarczy do wspaniałej zabawy.

Polska sklejka liściasta z niezbędnymi atestami i certyfikatami dotyczącymi zdrowia i środowiska.

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

55 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
GOOD WOOD
Wyobraź sobie plac zabaw: bezpieczny, piękny, z ciepłego drewna. Możesz go ustawić w pokoju albo przed domem po to, żeby twoje dziecko mogło się bujać, rozciągać, zdobywać szczyty – robić wszystko to, co potrzebne, żeby w naturalny sposób rozwijać się poprzez ruch. Bo ruch rozwija najlepiej – nie tylko motorykę, ale też mowę, emocje, naukę pisania, orientację… Wspieramy go – naturalnie!Produkty GOOD WOOD to czysta radość i nieskrępowany rozwój. Dzieciaki wiedzą to instynktownie i po prostu się nim bawią. Dorosłym warto podpowiedzieć, że może być okrętem na wzburzonej wodzie, statkiem kosmicznym czy mostem do zaginionego świata. Dzięki dodatkowym modułom stanie się ścianką wspinaczkową, stolikiem i gigantyczną równoważnią. Jest wielofunkcyjny, designerski i będzie wam służył przez lata. Wspiera motorykę, rozwija i cieszy (wprost niesamowicie!).GOOD WOOD to produkty, które powstały z miłości – stworzone przez mamę dla jej własnych dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji