Rowerki biegowe od polskich projektantów

Kategorie

Filtry

Producent

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Rowerki biegowe idealne jako pierwszy rowerek Twojej pociechy

Pamiętacie ten moment, gdy rodzice uczyli Was jeździć na rowerze? To wspaniałe i radosne przeżycie dla każdej pociechy i jego rodzica. Rowerki biegowe to idealny pomysł na pierwszy rowerek dla Twojej pociechy, która w łatwy i bezpieczny sposób może powolutku, w swoim tempie, oswajać się z jazdą na rowerze. Wiele maluszków ma ogromną potrzebę ruchu jeszcze, nim będą na tyle duże, by nauczyć się jazdy na "prawdziwym" rowerze, a takie rowerki biegowe są świetną alterntywą dla dzieci, które już samodzielnie, stabilnie chodzą i biegają. Taki prosty, mały rowerek dla dziecka jest w pełni bezpieczny nawet dla najmłodszych, łatwy do opanowania, a dzięki temu umożliwi aktywne uczestniczenie we wspólnych wyprawach rowerowych, wspierając przy tym rozwój fizyczny dziecka. Maluch będzie mógł naśladować starsze rodzeństwo, co zagwarantuje mu mnóstwo radości i frajdy. Taki pierwszy rowerek uskrzydli Twoją pociechę, dodając mu wiary we własne umiejętności i gwarantując poczucie samodzielności.

Mały rowerek dla dziecka, by spędzać wspólnie czas na świeżym powietrzu

Nawet maluchy, które preferują spędzać czas wolny na zabawach w domu, dzięki takiemu rowerkowi z większą chęcią będą chciały bawić się na podwórku! To znakomity pretekst do tego, by spędzać więcej czasu z rodzicami na świeżym powietrzu. Mały rowerek dla dziecka pozwoli mu samodzielnie odkrywać świat wokół, a przy tym zadba o odpowiednią postawę i rozwój motoryki malucha. Ogromna, beztroska przyjemność i praktyczne ćwiczenia w jednym!

Pierwszy rowerek na prezent dla maluszka

Wielu z nas do dziś z dużym sentymentem wspomina swój pierwszy rowerek, prawda? Dlatego właśnie jest to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, niezależnie od okazji. Sprawdzi się on zarówno jako niespodzianka z okazji roczku, Dnia Dziecka czy innych tego typu wyjątkowych chwil. Wybierając rowerki biegowe w Mamaville, masz pewność bezpieczeństwa, najwyższej jakości oraz wyjątowego, oryginalnego designu. Z pewnością ucieszy on malucha i będzie służył mu przez długi czas, aż do zakupu kolejnego, bardziej 'dorosłego' roweru.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji