Rodzinna kooperacyjna gra planszowa drewniana dla dzieci – Oceaniczny wyścig Smart Memories

159,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Rodzinna kooperacyjna gra planszowa drewniana dla dzieci – Oceaniczny wyścig

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

33

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Gry planszowe to świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie bliskich, na wspólnej zabawie i nauce. Nasza kooperacyjna planszówka „Oceaniczny wyścig” to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny!

Poczujcie morski klimat, poznajcie mieszkańców tropikalnych plaż i stwórzcie drużynę razem z majestatycznymi żółwiami. Waszym zadaniem będzie jak najszybsze przemieszczenie żółwi w fale oceanu. Waszym przeciwnikiem będzie ciekawski ptak Albert, który koniecznie musi zajrzeć na plażę i zakłócić prywatność naszych gadzich przyjaciół. Przekonajcie się komu będzie sprzyjała fortuna, no to pionki na START i kostka w dłoń!

 

Zawartość pudełka:

drewniana plansza,
1 pionek z wizerunkiem ptaka,
1 duży żeton z wizerunkiem żółwicy,
20 żetonów z wizerunkiem żółwi,
duża drewniana kostka,
instrukcja.
 

Gra planszowa „Oceaniczny wyścig” pomaga kształtować przede wszystkim: koncentrację, percepcję wzrokową, koordynację oko-ręka oraz logiczne myślenie. Czy wiesz, że:


1.Koncentracja to zdolność skupienia uwagi na czymś konkretnym. Może to być wykonywana czynność, określony przedmiot czy polecenia wypowiadane przez nauczyciela. Koncentracja uwagi zapewnia prawidłowy rozwój dziecka oraz jest niezbędna na każdym etapie jego edukacji.


2.Spostrzeganie wzrokowe pozwala dziecku poznać i zrozumieć otaczający je świat. Jest także niezbędne w dalszej edukacji przy nauce czytania, pisania i liczenia. Dziecko bawiąc się grą z różnymi obrazkami, musi skupić na nich wzrok oraz dokonać oceny tego co widzi np. kolorów, kształtów, podobieństw i różnic. Jest to wstęp do bardziej zaawansowanej analizy, będącej między innymi podstawą logicznego myślenia.


3.Koordynacja wzrokowo-ruchowa umożliwia osiągnięcie precyzji ruchów, jest niezbędna w codziennych czynnościach – od samodzielnego jedzenia, ubierania się, rysowania czy pisania po aktywność fizyczną. Koordynacja oko-ręka wymaga dodatkowo treningu dłoni i palców dziecka, a więc motoryki małej.


4.Gry planszowe uczą logicznego myślenia: analizowania sytuacji, przewidywania ruchów przeciwników, opracowywania dostępnych wariantów rozwiązań oraz podejmowania decyzji.

Zapytaj o produkt

10 Przedmioty

Czas dostawy: --- (Kurier)

Czas dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) (Kurier)

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Gry planszowe Polecane
   Puzzle i gry Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Smart Memories
     Nasze drewniane zabawki i huśtawki od początku do końca tworzone są w Polsce, od pomysłu po produkcję. Asortyment powstaje przede wszystkim w oparciu o pracę ręczną, co nadaje naszym produktom wyjątkowego charakteru.Opracowując zabawki inspirujemy się metodą edukacji Montessori, pedagogiką waldorfską, a także edukacją leśną. Jesteśmy entuzjastami przyrody i czerpiemy przyjemność z poznawania świata, dlatego nasze produkty będą zachęcać dzieci do rozwoju przyrodniczo-naukowych zainteresowań takich jak: ornitologia, oceanografia, entomologia, kosmonautyka, paleontologia i wiele innych. Zabawki będą wspomagać kroki milowe rozwoju dziecka oraz dbać o rozwój m.in. motoryki małej, mowy, intelektu, procesów integracji sensorycznej, koncentracji oraz zainteresowanie nauką poprzez zabawę.Smart Memories – tworzymy wspomnienia naszych dzieci.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji