Regał na książki i zabawki simple WAMM

559,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Regał na książki i zabawki simple

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

3

Nowy produkt

do 30 dni

Opis produktu

Regał na książki/zabawki SIMPLE

Wymiary:
szerokość: 53 cm,
wysokość: 120 cm
głębokość: 10 cm

Regał SIMPLE jest zaprojektowany z myślą o dzieciach. Wymiary są idealnie dopasowane do maluchów. Rodzaj naszych regałów pozwala na przechowanie dużej ilości książek, frontem do dziecka. Dzięki takiemu ustawieniu książek, dzieci z większą chęcią sięgają po książki, są bardziej zainteresowane czytaniem i jest im bardzo łatwo sięgnąć po wybrana pozycję.

Materiał:
Regał SIMPLE wykonany jest ze sklejki drewnianej FSC, lakier PN EN 71-3/ DIN 71-3, lakiery użyte do produkcji są bezpieczne dla dzieci, kolor naturalny.

Montaż:
Regał SIMPLE sprzedajemy w całości. Wysyłamy w zaprojektowanych pod meble kartonach.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Drewno
Szerokość 53
Głębokość 10
Wysokość 120
Podobne produkty
Szafy i regały Polecane
Pokój dziecięcy Polecane
Do pokoju Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
WAMM
Jesteśmy kameralną, rodzinną firmą. Produkujemy meble dla dzieci w duchu pedagogiki Marii Montessori. Każdy mebel wykonany jest ręcznie. W naszym asortymencie znajdują się głównie regały, półki, skrzynie i mini garderoba. Nasze meble są projektowane z myślą o dzieciach. Wymiary są idealnie dopasowane do maluchów. Rodzaj naszych regałów pozwala na przechowanie dużej ilości książek, frontem do dziecka. Dzięki takiemu ustawieniu książek, dzieci z większą chęcią sięgają po książki, są bardziej zainteresowane czytaniem i jest im bardzo łatwo sięgnąć po wybrana pozycję. Regały są również piękną ozdobą pokoju i są idealne do niewielkich przestrzeni. Nasze meble są produkowane ze sklejki, nie ma widocznych łączeń, ani śrub, lakiery użyte do produkcji są bezpieczne dla dzieci. Kolory- lakier bezbarwny lub bielony. Widać strukturę drewna. Meble sprzedajemy w całości i wysyłamy w specjalnie zaprojektowanych pod meble kartonach.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji