Pudełko Montessori z przesuwanym wieczkiem Zabawki z duszą

100,00 zł

Darmowa dostawa od Zabawki z duszą od 699zł

pudełko

Nowy produkt

Opis produktu

Pudełko Montessori z przesuwanym wieczkiem buduje umiejętności rozwiązywania problemów przez dziecko ćwiczy siłę ręki i koordynację ręka-oko.

⁠Zadaniem dziecka jest wrzucenie piłki do pudełka przez otwór w wieczku. Dziecko musi odkryć jak przesunąć wieczko aby dostać się do piłeczki w środku pudełka.

Zabawka dedykowana dla dzieci siedzących, czyli od ok. 9 miesiąca życia.

 Zestaw zawiera:

 drewniane pudełko (200mm x 115mm x 115mm) z otworem na kulkę z przesuwanym wieczkiem,

kolorową drewnianą kulkę o średnicy 45 mm,

bawełniany woreczek.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kulek (Dodatkowa kulka do szufladki) oraz wyboru koloru zestawu.

Pomoc pudełko Montessori z przesuwanym wieczkiem wprowadza się, gdy dziecko samodzielnie siada, czyli najczęściej powyżej 9 miesiąca życia. Maluch w tym wieku odkrywa i rozwija poczucie sprawczości oraz ma wiele radości z chowania i odnajdywania.

Zestawy pomocy edukacyjnych Pudełko Montessori, umożliwiają rozwijanie umiejętności takich jak:

 poczucie trwałości obiektów,

 koncentracja uwagi

 koordynacja oko-ręka

 motoryka mała

 chwyt pęsetowy

Pudełko Montessori z ruchomym wieczkiem są Produktem Polskim wykonywanym w rodzinnej manufakturze zgodnie z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadającym wymogom normy PN-EN 71. Elementy są wytwarzane z ekologicznych materiałów, malowane bezpiecznymi farbami i lakierami, rekomendowanymi do zabawek.

 

do 21 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

3 Przedmioty

Opis
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Zabawki z duszą
Z miłości do drewna i do dwóch naszych wspaniałych córek. Zainspirowani ich ciekawością świata zaczęliśmy tworzyć pomoce w duchu Montessori oraz drewniane zabawki ku ich radości. Widząc ich szczery uśmiech i fascynacje nimi, postanowiliśmy dać radość innym dzieciom. Tak powstały "ZABAWKI Z DUSZĄ".
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji