PÓŁKA ŁAZIENKOWA ZĄBEK DLA DZIECKA La Niña Decor

47,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

PÓŁKA ŁAZIENKOWA ZĄBEK DLA DZIECKA

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

3

Nowy produkt

do 21 dni

Opis produktu

PÓŁKA ŁAZIENKOWA ZĄBEK

Wymiary:
wysokość: 8 cm
szerokość: 10 cm
głębokość: 7 cm

Przedstawiamy oryginalną półeczkę na kubeczek i pastę do zębów. Nasze rozwiązanie, w wesoły sposób zachęca dzieci do mycia zębów.

Materiał: półka wykonana jest z malowanego proszkowo metalu. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu produkt jest bezpieczny w użytkowaniu.
Jej maksymalne obciążenie to 2 kg.

Montaż: prosty i nieinwazyjny montaż zapewnia dwustronna taśma załączona do półeczki.

Zapytaj o produkt

6 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Półki i wieszaki Polecane
   Pokój dziecięcy Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    La Niña Decor
    Zaprojektowane przez Mamę, stworzone przez Tatę! Projektujemy nie tylko dla najmłodszych, aranżujemy także inne, również pozadomowe przestrzenie . Nasze produkty wykonane są z metalu, dzięki czemu są nietuzinkowe i niszowe . Najważniejsze jest bezpieczeństwo ! Dlatego nasze elementy poddajemy procesowi malowania proszkowego, co sprawia że wszystkie krawędzie są wyokrąglone i bardzo łagodne . Zawsze chcieliśmy łączyć przyjemne z pożytecznym , dlatego zdecydowaliśmy się przekazywać część dochodu ze sprzedaży na rzecz Fundacji Gajusz, która działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych . Tworzymy piękno, mając piękne i otwarte serca . Zapraszamy do naszego świata!
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji