Plakat z króliczkiem, króliczek, królik Mojo Graffi

69,00 zł

-10zł na zakupy od 150zł kod: PROMO10 | Tylko do końca niedzieli

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Plakat z króliczkiem, króliczek, królik

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

NOELIA

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Króliczek Noelia, która posiada potężną moc :)

MAMY MAJĄ NIEZWYKŁĄ MOC. 
Której z Was zdarzyło się dźwigać dziecko i zakupy na trzecie piętro? Której z Was zdarzyło się wstawać kilka razy w nocy, by potem obudzić się o 6 rano widząc wypoczęte, szczęśliwe dziecko gotowe do zabawy? :) Czy zauważyłyście, że po urodzeniu dziecka potraficie robić dwa razy więcej rzeczy na raz niż to było przed porodem? :D Nie wydaje się Wam, że wraz z przyjściem dziecka na świat otrzymałyście również dodatkową parę oczu z tyłu głowy? Mamy niezwykłą siłę, by dać dziecku wszystko co najlepsze. Przytuleniem potrafimy uspokoić, a pocałunkiem potrafimy uśmierzyć ból. 
Mamy superMOC :)

Mojo Graffi to marka znana na całym świecie. Plakaty można znaleźć w Australii, Szwajcarii, Hiszpanii, Holandii oraz Polsce. Tworzymy dla dzieci, by już od najmłodszych lat mogły otaczać się pięknymi i niepowtarzalnymi produktami, by mogły kształtować poczucie estetyki i rozwijać wyobraźnię.

Wymiar plakatu: 30 cm x 40 cm
Plaka jest sprzedawany bez ramy, drukowany na grubym papierze, druk w połysku

Kolory w rzeczywistości mogą różnić się od kolorów widocznych na ekranie. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.

 

papier kredowy

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Podobne produkty
Inne tej Marki
Obrazki Polecane
Pokój dziecięcy Polecane
Do pokoju Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Mojo Graffi
Tworzymy dla dzieci wyjątkowe plakaty, by od najmłodszych lat mogły otaczać się tym, co piękne i niepowtarzalne, by mogły kształtować poczucie estetyki i rozwijać wyobraźnię. Zaglądamy w najgłębsze zakątki magicznego świata dziecka.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji