Pamiętnik dziecka "Twoja historia, Kochanie" - Błękit Memorable

189,00 zł

- 15 zł na zakupy od 199 zł kod: MAMA15 | Tylko do końca niedzieli!

Produkt niedostępny

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Pamiętnik dziecka "Twoja historia, Kochanie" - Błękit

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

978-83-957531-3-8

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

"Twoja historia, Kochanie" to piękny, minimalistyczny album dziecka, w którym przechowacie najpiękniejsze wspomnienia z czasu, gdy pojawia się wśród Was maleńki, zupełnie nowy człowiek. Niepowtarzalne chwile zostaną zatrzymane w obrębie 100 stron poprzez fotografie i zapisaną treść.

Pamiętnik dziecka przechowuje wspomnienia z okresu ciąży, pierwszych chwil po narodzinach dziecka poprzez kolejne 6 lat. „Twoja historia, Kochanie”, jak sam tytuł wskazuje, jest albumem tworzącym historię – najpierw oczekiwania, później wspólnych chwil i uczenia się siebie wzajemnie, pierwszych słów dziecka, pierwszych kroków, wreszcie pierwszych i kolejnych urodzin.

„Twoja historia, Kochanie jest pamiętnikiem wyjątkowym, nasyconym emocjami. Nie tylko wkleicie w nim zdjęcia swojego nowo narodzonego dziecka, ale przede wszystkim zawrzecie w środku uczucia towarzyszące pierwszym wspólnym chwilom – zarówno mama, jak i tata mają dedykowane linijki na swoje zapiski.

Album dziecka jest w formie funkcjonalnego segregatora. Daje to niebagatelne możliwości i nieskończony potencjał do uzupełniania. Do segregatora dołączyć można kolejne karty, bądź dowolną wartość sentymentalną – rysunek, notatkę, zapiski. Karty w pamiętniku można wyjmować, tak by uzupełnianie było jeszcze wygodniejsze, bądź układać w dowolnej konfiguracji.

Tytuł pamiętnika dziecka w każdej z dostępnych wersji jest złocony, wykonany jest metodą hot stampingu. Album zawiera 100 stron (50 kart) o gramaturze 300g/m2. Wnętrze zostało bardzo starannie przemyślane pod kątem zarówno treści, tak by uzupełnianie albumu było twórcze i kreatywne, jak i formy: skrupulatnie dobrano czcionki, precyzyjnie wyliczono marginesy i miejsca na zdjęcia w formacie: 9x13, 10x15, 10x10.

Format kart jest niestandardowy, elegancki, przykuwa uwagę, ich wymiar to 28,5x27,5 cm.

Proces produkcyjny pamiętnika od początku do końca przebiega w Polsce.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
Pamiątki Polecane
Gadżety Polecane
Akcesoria Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
Memorable
Memorable to producent pamiętników dziecięcych w formie segregatora. "Twoja historia, Kochanie" to najwyższej jakości okładka obita naturalnym płótnem bawełnianym w trzech wersjach kolorystycznych oraz wyjątkowe wnętrze, które zachęca do kolekcjonowania wspomnień z czasu przed ciążą, okresu ciąży przez wczesne dzieciństwo aż do lat szkolnych.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji