Nauszka Kremowa
Nauszka Kremowa

Nauszka Kremowa LILANDIA

30,00 zł

Nowy produkt

do 14 dni

Opis produktu

Nauszka to szeroka opaska z uszyta z delikatnej, bawełnianej, oddychającej dzianiny. Idealna na każdą porę roku do każdej stylizacji wszystkich kobiet od tych malutkich po dorosłe. Opaska doskonała na specjalną okazję i na co dzień. Nauszki są szyte w 100% ręcznie!
Wszystkie produkty w naszym sklepie są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta dlatego składając zamówienie możesz sam dokonać zmian odnośnie koloru kokardki, szerokości opaski itp. Zamówiony przez Ciebie produkt może się minimalnie różnić układem wzoru na materiale.

Skład: 90% bawełna 10% elastan

Czas realizacji do 7dni roboczych


Projekt autorski Lilandia - produkt krojony ręcznie i szyty z niezwykłą starannością w małej pracowni krawieckiej.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

105 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Bawełna
PROMUJEMY POLSKIE MARKI
NAJSZERSZY WYBÓR PRODUKTÓW DLA MAM
PREMIUM JAKOŚĆ
ORYGINALNI PROJEKTANCI
Podobne produkty

Inne tej Marki

Opaski Polecane

Ozdoby do włosów Polecane

Akcesoria Polecane

Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
LILANDIA
Najlepsza jakość materiałów, najwyższy poziom estetyki, ekologiczne opakowania, piękniejsze wzory i kolory produktów, nietuzinkowe projekty i klasyka w jednym! Lilandia to mała pracownia krawiecka w której szyje się z wyjątkową starannością. Szyjemy opaski, czapki, chusty. Zadowolenie, wygoda oraz uśmiech naszych klientów małych i dużych to główny priorytet!
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji