undefined

NATURALNA GĄBKA MORSKA DLA DZIECI 1+ Lulaby

39,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

NATURALNA GĄBKA MORSKA DLA DZIECI 1+

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

LGMS

Nowy produkt

24h

Opis produktu

♥ 100% ORGANICZNA I BIODEGRADOWALNA ♥ HIPOALERGICZNA ♥ DELIKATNA DLA NAJBARDZIEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY ♥ NAJLEPSZA TOWARZYSZKA RADOSNYCH KĄPIELI KAŻDEGO DZIECKA ♥

Kąpiel dla każdego dziecka to arcyciekawa przygoda, czas beztroskiej zabawy, której dziecięca wyobraźnia niczym nie ogranicza.  


Dla dzieci powyżej roku wybraliśmy naturalną gąbkę morską Silk.  

♥ Jest ona nieco twardsza od najbardziej rozpowszechnionych na rynku gąbek Honey Comb za to zdecydowanie bardziej elastyczna dzięki czemu dzielnie stawi opór dziecięcym eksperymentom. Krótko mówiąc znacznie trudniej ją rozerwać lub odgryźć w celach badawczych:-)

♥ Przepiękne, różnorodne formy tego gatunku gąbek pobudzają ciekawość dzieci i zachwycają dorosłych. Tylko natura potrafi tworzyć tak wyjątkowe kształty. Nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

♥ Wyłowione gąbki są oczyszczane z piasku, muszelek i przycinane do pożądanego rozmiaru. Rozmiar naszych gąbek to 10-12 cm, aby dziecko mogło je swobodnie trzymać.

♥ Gąbki w naturalnym środowisku lubią zimną wodę, dlatego aby przedłużyć ich żywotność każdorazowo po kąpieli należy przepłukać je strumieniem zimnej wody oraz wycisnąć pozostawiając do wyschnięcia. Nie wykręcać!

♥ Kraj pochodzenia - Afryka Południowa.

 

100% naturalna spongina (organiczne białko tworzące szkielet morskiej gąbki)

Zapytaj o produkt

4 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Kosmetyki dla dzieci Polecane
   Kąpiel i higiena Polecane
    Dziecko Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Lulaby
     BEZPIECZNIE ♥ FUNKCJONALNIE ♥ W ZGODZIE Z NATURĄ ♥Potrzeby dziecka i matki stawiamy na pierwszym miejscu. Swoje produkty tworzymy lokalnie, wykorzystując naturalne materiały. ♥ps. Jeśli martwisz się, czy jesteś dobrą mamą to już nią jesteś ♥
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji