Naklejki Skrzaty Świąteczne BN.B

Naklejki Skrzaty Świąteczne BN.B tam tam tu

30,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Skrzaty Świąteczne BN.B

Rozmiar (ogólne) : L XL

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Naklejki Krasnale Świąteczne

 

rozmiary do wyboru:

L - wysokość krasnali około 20 cm, szerokość od 10 cm do 12 cm

XL - wysokość krasnali około 30 cm, szerokość od 13 cm do 17 cm

 

Przedstawiamy Państwu - naklejki na okno Krasnale Świąteczne. Każdy z trzech skrzatów przyklejany jest oddzielnie. Naklejki można przykleić wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zaletą tych naklejek jest to, że są łatwo usuwalne.

Naklejka drukowana jest na matowej folii samoprzylepnej, dzięki temu nie odbija promieni słonecznych. Jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, dlatego jest trwała i nie traci koloru. Druk jest bezwonny, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i środowiska. Kolory są żywe i soczyste.

 

Przyklejenie naklejek jest wyjątkowo łatwe, wystarczą dobre chęci i wolna chwila. Wystarczy odkleić naklejkę z papierowego podkładu i przykleić ją na okno. Nie wymaga kleju - jest samoprzylepna.

 

Zalety naszych naklejek:

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- unikalna dekoracja

- są łatwo usuwalne

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Podobne produkty
Inne tej Marki
Naklejki Polecane
Pokój dziecięcy Polecane
Pokój Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
tam tam tu
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji