Naklejki Lisek z Balonikiem, Chmurkami i Gwiazdkami Pracownia Miłosz

130,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Lisek z Balonikiem, Chmurkami i Gwiazdkami

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

15

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejki Lisek z Balonem, Chmurki i Gwiazdki

 

 Zestaw zawiera:  

- lisek 32 cm x 44 cm

- balonik na sznureczku 26 cm x 48 cm 

- gwiazdki 33 sztuk, różne rozmiary od 2,5 cm do 10 cm

- chmurki 5 sztuk, różne rozmiary od 15 cm do 30 cm

 

Przedstawiamy piękny zestaw naklejek, którym można zagospodarować około 1,10 m x 1,20 m ściany. Na drugim i trzecim zdjęciu można zobaczyć realny wygląd wydrukowanych naklejek.
Naklejki drukowane są na matowej folii samoprzylepnej, w dotyku przypominają tkaninę. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Kolory są piękne, żywe i bardzo trwałe. Druk jest bezwonny, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i środowiska. Drukujemy pigmentami na bazie wody.

 

Przyklejenie naklejek jest wyjątkowo łatwe, wystarczą dobre chęci. Każdy z elementów trzeba najpierw odkleić z podkładu, a następnie nanieść na ścianę. I już !!! ;-) 

- Przed naklejeniem należy dokładnie oczyścić powierzchnię z kurzu bądź tłuszczu

- Jeśli ściany były świeżo malowane, należy odczekać 14 dni od malowania

- Naklejać należy na gładkie powierzchnie i ściany

- Nie zawiera dodatkowych folii np. transportowych

 
 
 
Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Opis
PłećChłopiec
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji