Naklejki Kropki - Jasno Szary, Szary i Czarny Usuwalne Pracownia Miłosz

60,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Kropki - Jasno Szary, Szary i Czarny Usuwalne

Rozmiar (ogólne) :XXS XS S M

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejki Kropki - Jasno Szary, Szary i Czarny Usuwalne

 

 

 wymiary do wyboru:

XXS - rozmiar mini - groszki rozmiar 3 cm - 180 sztuk (60 szt j. szarych, 60 szt szarych i 60 szt czarnych)

XS- rozmiar mały - groszki rozmiar 4 cm - 120 sztuk (40 szt j. szarych, 40 szt  szarych i 40 szt czarnych)

S-rozmiar średni - groszki rozmiar 5 cm - 81 sztuk (27 szt j. szarych, 27 szt  szarych i 27 szt czarnych)

M- rozmiar duży - groszki rozmiar 9 cm - 30 sztuk (10 szt j. szarych, 10 szt  szarych i 10 szt czarnych)

 Do wyboru są również kolory z palety barw umieszczonej w ofercie

Naklejki wycięte są precyzyjnym ploterem z matowej folii samoprzylepnej. Można przykleić je na wszystkie płaskie powierzchnie, takie jak ściany, meble, okna... Należy pamiętać aby miejsce, gdzie przyklejamy naklejki było czyste, suche i pozbawione tłuszczu.

Dużą zaletą tej folii jest to że jest ona łatwo usuwalna ze ściany - nie musisz obawiać się popsucia farby na ścianie podczas odklejania naklejek (na przykład w przypadku zmiany wystroju pokoju). Ponadto każdą naklejkę można kilka razy delikatnie odkleić i przykleić w innym miejscu, proszę tego nie robić w nieskończoność :)

Zalety naszych naklejek:

- unikalne kolory

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- nietuzinkowa dekoracja, która nada radości

- samemu rozmieszczamy poszczególne naklejki z zestawuNasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

60 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji