Naklejki Gwiazdki Mikro Mikroset 1 cm -1,5 cm -3 cm Pracownia Miłosz

40,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Gwiazdki Mikro Mikroset 1 cm -1,5 cm -3 cm

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

316

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejki Mikro Gwiazdeczki- Mikroset

 

arkusz zawiera: 

85 sztuk gwiazdeczek pasujących do siebie rozmiarowo

wymiar i ilość: 

1 cm- 40 szt.

1,5 cm- 30 szt. 

3 cm- 15 szt.

Proszę o wybór koloru z palety barw umieszczonej w naszej ofercie.

Mikroset gwiazdeczki przygotowaliśmy dla tych z Państwa, którzy chcieliby udekorować naklejkami fragment ściany, mebelka. Dzięki Mini Gwiazdeczkom pokoik nabierze niepowtarzalnego charakteru. Zestaw wystarczy na udekorowanie ścianki 1,50 m x 1 m.

 

Naklejki gwiazdki wycięte są precyzyjnym ploterem z matowej folii samoprzylepnej. Można przykleić je na wszystkie płaskie powierzchnie. Należy pamiętać aby miejsce, gdzie przyklejamy naklejki było czyste, suche i pozbawione tłuszczu.

Jeden komplet wykonujemy w jednym kolorze. Jeżeli życzą Państwo sobie gwiazdki w więcej niż jednym kolorze należy zakupić odpowiednią ilość arkuszy.

 

Zalety naszych naklejek:

- duży wybór wzorów i kolorów

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- unikalna dekoracja

- samemu rozmieszczamy poszczególne naklejki z zestawuNasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji