Naklejka Bajkowe Niebo - księżyc i gwiazdki V2 Pracownia Miłosz

125,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejka Bajkowe Niebo - księżyc i gwiazdki V2

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

110

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejka Bajkowe Niebo - księżyc i gwiazdki

Wymiary i ilości: 

  • Księżyc - 37 cm x 37 cm
  • 49 sztuk białych gwiazdek w sześciu rozmiarach od 2 cm do 20 cm
  • 44 sztuk jasno niebieskich gwiazdek w trzech rozmiarach od 3 cm do 11 cm
  • 41 sztuk szarych gwiazdek w trzech rozmiarach od 3 cm do 13 cm

razem 135 naklejek gwiazdek plus księżyc

Przedstawiamy Państwu wyjątkową naklejkę - Bajkowe Niebo. Zestaw zawiera księżyc i gwiazdki w trzech kolorach. Trzy białe gwiazdki mają buźki. Kolory są bardzo żywe. 

Naklejka drukowana jest na matowej folii samoprzylepnej specjalistycznym ploterem drukującym, dzięki temu nie odbija promieni słonecznych. Jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, dlatego jest trwała i nie traci koloru.

Przyklejenie naklejki jest wyjątkowo łatwe, wystarczą dobre chęci i miękka ściereczka. Bajkowe Niebo można przykleić na wszystkie płaskie powierzchnie takie jak ściany, meble....

Zalety naszych naklejek:

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- unikalna dekoracja

Wizualizacje mogą nie oddawać rzeczywistego wymiaru naklejki, bardzo proszę spojrzeć na wymiary.
 
 
Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji