MY FIRST CALENDAR - MÓJ PIERWSZY KALENDARZ MAGNETYCZNY NA FOLII MAGNETYCZNEJ Pomysłowa Mama

63,00 zł

Produkt niedostępny

3

Nowy produkt

Opis produktu

MÓJ PIERWSZY KALENDARZ MAGNETYCZNY PO ANGIELSKU NA FOLII MAGNETYCZNEJ

Doskonała pomoc dydaktyczna w sali przedszkolnej, szkolnej oraz w domu.

Dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi pogody, potrafi nazwać pory roku, dni tygodnia, miesiące -wszystko w języku angielskim.
Piktogramy umieszczone na magnesach ( 53 sztuki dostępne w zestawie) pomagają nawet najmniejszemu szkrabowi w zlokalizowaniu wybranej pory roku, daty  czy pogody.


Teraz dziecko będzie śledziło dni tygodnia, pory roku, miesiące, każdego dnia przypinając nowe magnesy w odpowiednie miejsca.
 
Mata magnetyczna - pozbawiona jakichkolwiek napisów - może służyć do nauki miesięcy, dni tygodnia i pogody we wszystkich dostępnych piktogramach językowych : polskim, angielskim, francuskim czy niemieckim. Wszystkie piktogramy można dokupić również osobno.
 
Wymiary : 30x 40 cm 

Wspaniała rzecz dla dzieci , którym uporządkowanie świata i jego przewidywalność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.
Dzięki temu kalendarzowi łatwiej będzie dziecku zapoznać się z poodstawowymi pojęciami w języku angielskim : porami roku, pogoda , nazwami miesięcy , dni tygodnia...

Niezbędnik każdego nauczyciela angielskiego w nauczaniu początkowym i przedszkolnym.
Kalendarz powieszony w widocznym miejscu na jakiejkolwiek powierzchni metalowej ( np. lodówce, w pokoju dziecka na blasze metalowej - do kupienia w Ikea , sali przedszkolnej na tablicy szkolnej) , porządkuje świat dziecka, wprowadzając w jego dzień rytuały, daje mu poczucie przewidywalności, bezpieczeństwa, ułatwia zrozumienie pojęcia czasu. Uczy wymawiania pierwszych wyrazów w języku angielskim, zapoznaje i utrwala obraz graficzny cyferek.
Wspólne przypinanie magnesów na kalendarzu to świetny sposób na konstruktywne spędzenie kilku chwil z naszym maluchem.

Najlepszy prezent dla dziecka! Uczy podstawowych pojęć angielskich , bawi, pomaga konstruktywnie spędzać czas z dzieckiem ! POLECAM!

PRODUKT POLSKI
ZAPROJEKTOWANY I WYPRODUKOWANY PRZEZ POMYSLOWAMAMA.PL

TABLICA NA FOLII MAGNETYCZNEJ 53 PIKTOGRAMY MAGNETYCZNE

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pomysłowa Mama
Sklep Pomysłowa Mama powstał z inspiracji, jaką dają mi dzieci, z potrzeby nauczania , przy równoczesnym pragnieniu obdarowywania ich przyjemnością jaką jest zabawa. Moje zabawki dydaktyczne - które stworzyłam z myślą najpierw o mojej czwórce dzieci , a potem o Twoim - są do tego celu idealne! Dają możliwośc kooperacji rodzica z dzieckiem, na jednym, pedagogicznie zalecanym poziomie, który dyktuje im forma i reguły zabawek. W ofercie mam Kalendarze Magnetyczne w 4 językach, Tablice Moich Obowiązków oraz Kalendarz XXL dla całej rodziny. Zapraszam - poszukaj inspiracji dla siebie i swoich bliskich wśród zaprojektowanych i wyprodukowanych przeze mnie zabawek!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji