Mój Planer na biurko Tydzień po tygodniu By Mamaville

39,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Mój Planer na biurko Tydzień po tygodniu

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

01

Nowy produkt

Opis produktu

Mój Planer – Tydzień po Tygodniu” - wersja na biurko - format A4

Czas okiełznać czas!

Przedstawiamy Wam kobiecy planer na biurko z wyrywanymi kartkami na każdy tydzień roku. Dlaczego kobiecy? Bo kobiece umysły myślą o tylu sprawach jednocześnie, że zwykła lista spraw do załatwienia nie wystarczy.

Mój Planer to 52 tygodnie rozpisane dla Ciebie na 52 kartkach, które możesz wyrwać i przenieść w dowolne miejsce. Zapisać w domu, przykleić w biurze, zaktualizować w aucie stojąc w korku, bo w końcu tylko korki mogą nas zatrzymać. No dobrze, co najwyżej spowolnić.

I taka właśnie idea przeświecała nam tworząc Mój Planer, by pomóc Ci zwolnić. Ustalić priorytety, zorganizować czas, pokazać (może nie czarno na białym, ale w pastelach), co ważnego Cię omija, na co nie znajdujesz czasu, które sprawy przechodzą z tygodnia na tydzień, aż w końcu w ogóle spadają z listy. I dlaczego najczęściej są to rzeczy, które dotyczą Ciebie? Twojej przyjemności, rozwoju, satysfakcji z rzeczy, które robisz nie z obowiązku, ale dla samej siebie.

Właśnie dlatego każda z 52 kart podzielona na dni tygodnia, ma też dodatkowe ważne sekcje: Inspiracje / Rzeczy, które zrobię dla siebie / Zadzwoń! / Moje Notatki / Pamiętaj!

Pamiętasz co Cię ostatnio zachwyciło? Albo tytuł książki, którą polecił ktoś, z czyim zdaniem bardzo się liczysz? Albo wystawę, na którą miałaś się wybrać, ale nie pamiętasz już ani daty, ani miejsca. Nie pamiętasz też, kiedy ostatnio zadzwoniłaś do mamy/siostry/przyjaciółki, z pytaniem co u nich. Tak po prostu.

Mój planer jest po to, by było prościej. By z chaosu codzienności nauczyć Cię wybierać to, co naprawdę ważne i potrzebne. Ważne są więzi z bliskimi, ważna jest świadomość tu i teraz, nieodkładania na później. Ty jesteś ważna.

Nikt Cię nie ocenia, nikt nie mówi, kiedy masz zacząć. Zapisz swoją pierwszą kartkę jak chcesz i kiedy będziesz gotowa. To Twój czas. Przez 52 tygodnie w roku.

Jeżeli dzięki temu narzędziu zobaczysz, że powoli ogarniasz ten chaos znajdując przy tym czas dla siebie, to znaczy, że spełnia on swoją rolę.

Mój Planner na biurko to Twój scenariusz codzienności. Możesz rozpocząć o każdej porze, więc jest to dobry pomysł na cały rok. Na wewnętrznej okładce znajdziesz też zawsze przydatny poglądowy kalendarz na 2021/22.

Pisz, kreśl, miej rozmach, wyrywaj kartki i noś je ze sobą. Wkładaj do kieszeni, przypnij do lodówki, zroluj i wrzuć do schowka na drzwiach auta. Patrz na swój plan z czułością i wdzięcznością. Jesteś tutaj. To Twój kolejny rok, od 2020 może być tylko lepszy, czyż nie?

"Nigdy nie zmienisz swojego życia, dopóki nie zmienisz czegoś, co robisz każdego dnia. Sekret Twojego sukcesu tkwi w codziennej rutynie"

John C. Maxwell

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

167 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
By Mamaville
Mamaville jako projekt aktywnych, przedsiębiorczych kobiet, zawsze cenił sobie balans między pracą, kreatywnością a rodziną i czasem dla siebie. Dlatego kiedy myślałyśmy o kolejnym kierunku rozwoju, chciałyśmy stworzyć coś, co ułatwi nam i wielu innym kobietom,  zachowanie równowagi w życiu zawodowym i osobistym . Rok temu stworzyłyśmy tygodniowy planer na biurko, który miał być prezentem dla naszych wystawców z okazji 5 lecia marki. Planer tak się wszystkim spodobał, że dostawałyśmy coraz więcej zapytań o jego dostępność. Było to dla nas impulsem, aby udoskonalić nasz planer i udostępnić go szerszemu gronie kobiet. Tak więc przedstawiamy, pod szyldem marki By Mamavillle, nasz nowy piękny, pozytywny tygodniowy planer w wersji na biurko i magnetycznej na lodówkę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i pomoże ogarnąć chaos codzienności. 
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji