Mój Pierwszy Rok Życia Ptaki Bliźniaki 32 karty madlenkacards

60,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Mój Pierwszy Rok Życia Ptaki Bliźniaki 32 karty

Personalizacja: Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Bliźniaki to podwójne szczęście. Pierwszy rok życia z dwójką dzieci obfituje w liczne wydarzenia, które chce się uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach. Pierwszy ząbek, uśmiech czy pierwsze stawiane kroki to wydarzenia, o których długo się pamięta. Z kartami do zdjęć Nasz Pierwszy Rok Życia Bliźniaki stworzysz unikalną sesję zdjęciową swoich dzieci. Karty zawierają urocze, wiosenne grafiki oraz napisy, które stanowią inspirację do tworzenia ciekawych fotografii. To doskonały pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców lub dzieci, które właśnie powitaliśmy na świecie. 

Zestaw 32 kart pozwala udokumentować pierwszy rok życia dzieci. To najważniejsze momenty, które warto uwiecznić, aby stanowiły pamiątkę na wiele lat. Na kartach znajdziesz następujące teksty: Witajcie na świecie, Wychodzimy ze szpitala, Pierwsza kąpiel, Pierwszy spacer, Mamy tydzień, Mamy 2 tygodnie, Mamy 3 tygodnie, Mamy 4 tygodni, Mamy 5 tygodni, Mamy 6 tygodni, Mamy 7 tygodni, Mamy 8 tygodni, Mamy 9 tygodni, Mamy 10 tygodni, Mamy 11 tygodni, Mamy 12 tygodni, Mamy 4 miesiące, Mamy 5 miesięcy, Mamy 6 miesięcy, Mamy 7 miesięcy, Mamy 8 miesięcy, Mamy 9 miesięcy, Mamy 10 miesięcy, Mamy 11 miesięcy, Mamy Roczek, Mój pierwszy uśmiech (2 razy), Moja pierwsza marchewka (2 razy), Już podnoszę główkę (2 razy), Mam pierwszy ząbek (2 razy), Już umiem obracać się na brzuszek (2 razy), Moja pierwsza przespana noc (2 razy), Już raczkuję (2 razy).

Personalizacja - jeżeli chcesz dodać twój indywidualny tekst wybierz opcję "Personalizacja". Spersonalizujemy i dodamy do wybranego przez Ciebie zestawu maksymalnie 4 karty z tekstami wskazanymi przez Ciebie. Jeżeli chcesz spersonalizować cały zestaw to napisz do nas na: kontakt@madlenkacards.pl Uwaga: personalizowane karty są drukowane na cieńszym papierze o gramaturze 180g.

Karty mają wymiary 10 x 15 cm. Każda z nich ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu nie ma obaw, że dziecko zrani się podczas jej używania. Karty zapakowano w elegancki, ekologiczny woreczek i schowano do pudełka. Na odwrocie każdej z nich znajduje się miejsce na umieszczenie dodatkowego tekstu oraz daty uwiecznionego wydarzenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości papieru, dlatego umieszczona na nim grafika prezentuje się bardzo elegancko. Karty stanowią doskonały pomysł na fotograficzne aranżacje dla dorastających bliźniaków. Zestaw można personalizować, dodając dowolny tekst, który zostanie umieszczony na kartach.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

10 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
madlenkacards
Madlenka Cards to zestawy kart do zdjęć. Pierwszy uśmiech, pierwszy spacer, ale też pierwsze kroki czy pierwsze ząbki – to chwile, które warto nie tylko zapamiętać, ale i uwiecznić na zdjęciach. Fotografie ozdobione kartami i dedykowanymi tym wyjątkowym momentom będą niepowtarzalną pamiątką. Karty mają estetyczne kolory, które doskonale wpisują się w pogodny nastrój zdjęć robionych noworodkom i niemowlętom. Unikatowe wzornictwo podkreśla jak ważne są dla rodziców uchwycone na zdjęciach chwile. Karty do zdjęć MadlenkaCards pozwalają rodzicom zatrzymać każdy wyjątkowy moment na sentymentalnej fotografii, która będzie poruszającą pamiątką nawet po latach. Na odwrocie każdej karty można zanotować spostrzeżenia i komentarze warte zapamiętania. Zestawy kart są ręcznie pakowane w ekologiczne woreczki i kartoniki ozdobione kolorową banderolą.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji