Materac PlantPur Natural 80x200 PlantPur

1 329,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Materac PlantPur Natural 80x200

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

PlantPur Natural 80x200

Nowy produkt

6-9 dni

Opis produktu

Pianki użyte do produkcji naszych materacy zawierają do 50% olei roślinnych, dzięki czemu obniżamy szkodliwe substancje, które mogą przedostawać się do naszego organizmu podczas snu. Materac PlantPur™ Natural składa się z dwóch warstw. Baza materaca jest wyprodukowana z pianki wysokoelastycznej PlantPur™ HR o moletkowanej powierzchni. Dzięki temu zabiegowi na powierzchni pianki pojawiają się równomierne wgłębienia, które gwarantują prawidłowe ułożenie ciała podczas snu oraz poprawiają krążenie krwi. Moletkowana powierzchnia może być także stosowana w profilaktyce odleżynowej i do ich leczenia. Ściągany materac nawierzchniowy został stworzony z pianki termoelastycznej PlantPur™ Visco, która dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Dzięki temu każdy użytkownik może poczuć komfort i wygodę każdej nocy.Nazwa produktu, wariant:

Rozmiar / Dostępne rozmiary:

Opis produktu

Skład:

Pielęgnacja:

Pokrowce są uszyte z konfiguarcji 3 tkanin o wysokich gramaturach:

-dzianiny celulozowej produkowanej z odpadów drewna bukowego

- ochronnej tkaniny antybakteryjnej, która pokryta jest probiotyczną wartswą zwalczającą bakterie, grzyby i roztocza 

- tkaniny nasączonej wyciągiem z liści aloesu

Materace PlantPur™ to także inwestycja w nasze zdrowie. Nasz produkt PlantPur™ Natural jest wyrobem medycznym klasy I. Dzięki temu można go stosować w profilaktyce, łagodząco oraz wspomagająco przy leczeniu wielu chorób układu ruchowego, chorób neurologicznych, a także przy stanach pourazowych oraz pooperacyjnych.

 

 

Pianka PlantPur HR (35kg/m3) o wys. 20cm, Pianka PlantPur Visco (50kg/m3) o wys. 3cm

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

1000 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Płeć
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
Materace dla dzieci Polecane
Pokój dziecięcy Polecane
Pokój Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
PlantPur
Jesteśmy polską fabryką materacy ekologicznych i medycznych. Dzięki trzem patentom stworzyliśmy technologię, która pozwoliła nam być jedyną fabryką, w której produkujemy materace skomponowane z produktów roślinnych. Wszystko zaczęło się od naszej pasji do inżynierii chemicznej. Różne techniki pieczenia pomogły nam w stworzeniu prawdziwie ekologicznej pianki poliuretanowej, a zamiłowanie do inżynierii chemicznej dało nam szansę na stworzenie maszyn. które zmieniły nasze marzenia w rzeczywistość. Coraz więcej badań ujawnia, że pokój w którym spędzamy jedną trzecią naszego życia może być jednym z najbardziej toksycznych miejsc w domu. Zwykły materac piankowy zawiera więcej substancji toksycznych niż beczka ropy, a nasza skóra jako największy organ naszego ciała je wchłania. Posiadamy trzy patenty i dzięki nim jesteśmy w stanie wyprodukować materac zawierający do 50 % olei roślinnych beż użycia klejów oraz innych substancji lotnych.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji