Materac PlantPur Natural 80x200 PlantPur

849,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Materac PlantPur Natural 80x200

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

PlantPur Natural 80x200

Nowy produkt

Opis produktu

Pianki użyte do produkcji naszych materacy zawierają do 50% olei roślinnych, dzięki czemu obniżamy szkodliwe substancje, które mogą przedostawać się do naszego organizmu podczas snu. Materac PlantPur™ Natural składa się z dwóch warstw. Baza materaca jest wyprodukowana z pianki wysokoelastycznej PlantPur™ HR o moletkowanej powierzchni. Dzięki temu zabiegowi na powierzchni pianki pojawiają się równomierne wgłębienia, które gwarantują prawidłowe ułożenie ciała podczas snu oraz poprawiają krążenie krwi. Moletkowana powierzchnia może być także stosowana w profilaktyce odleżynowej i do ich leczenia. Ściągany materac nawierzchniowy został stworzony z pianki termoelastycznej PlantPur™ Visco, która dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Dzięki temu każdy użytkownik może poczuć komfort i wygodę każdej nocy.

Pokrowce są uszyte z konfiguarcji 3 tkanin o wysokich gramaturach:

-dzianiny celulozowej produkowanej z odpadów drewna bukowego

- ochronnej tkaniny antybakteryjnej, która pokryta jest probiotyczną wartswą zwalczającą bakterie, grzyby i roztocza 

- tkaniny nasączonej wyciągiem z liści aloesu

Materace PlantPur™ to także inwestycja w nasze zdrowie. Nasz produkt PlantPur™ Natural jest wyrobem medycznym klasy I. Dzięki temu można go stosować w profilaktyce, łagodząco oraz wspomagająco przy leczeniu wielu chorób układu ruchowego, chorób neurologicznych, a także przy stanach pourazowych oraz pooperacyjnych.

 

 

Pianka PlantPur HR (35kg/m3) o wys. 20cm, Pianka PlantPur Visco (50kg/m3) o wys. 3cm

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

1000 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
PlantPur
Jesteśmy polską fabryką materacy ekologicznych i medycznych. Dzięki trzem patentom stworzyliśmy technologię, która pozwoliła nam być jedyną fabryką, w której produkujemy materace skomponowane z produktów roślinnych. Wszystko zaczęło się od naszej pasji do inżynierii chemicznej. Różne techniki pieczenia pomogły nam w stworzeniu prawdziwie ekologicznej pianki poliuretanowej, a zamiłowanie do inżynierii chemicznej dało nam szansę na stworzenie maszyn. które zmieniły nasze marzenia w rzeczywistość. Coraz więcej badań ujawnia, że pokój w którym spędzamy jedną trzecią naszego życia może być jednym z najbardziej toksycznych miejsc w domu. Zwykły materac piankowy zawiera więcej substancji toksycznych niż beczka ropy, a nasza skóra jako największy organ naszego ciała je wchłania. Posiadamy trzy patenty i dzięki nim jesteśmy w stanie wyprodukować materac zawierający do 50 % olei roślinnych beż użycia klejów oraz innych substancji lotnych.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji